Yeşilyurt Belediyesi
Battalgazi
Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 17:07
 
Malatya Küreçik’te bomba iddia; dev yılanı görünce şok olduk
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Şok haber… Malatya’da gündeme düşen bomba iddia…Dilden dile konuşulmaya başlandı…”Küreçik’te dev yılan gördük, o an şoka girdik…”
Yaşam Haberi
Malatya Küreçik’te bomba iddia; dev yılanı görünce şok olduk

Malatya Küreçik’te bomba iddia;

Dev yılanı görünce şok olduk...

Malatya’nın Akçadağ ilçesi Kürecik Mahallesinde yaşayan bir aile Malatya’ya gelmek için araçları ile yola çıktı… Malatya’ya giderken Karahan tüneline girmeye 100 metre kala arabayı kullanan genç, annesi ve babası asfalt kenarında güneş vurunca ışık topu gibi yerde yatan bişey görünce rabayla yaklaştıklarında ise korkudan şok yaşamışlar.
Gördükleri şey soba kalınlığında en az 8-10 metre uzunluğunda bir yılan.
Yılanı görenler şunu dedi? “Korkudan panikten gaza basıp kaçtık. Yüzyıllardır burada böyle bir şey duymadık. Kimse de görmemiş.
Bir tek 1970 yılında Elbistan’da böyle büyüklükte bir yılan görülmüş.”
Şok yaşayan ve durumu yakınlarına aktaran aile fotoğraf ve video çekle bile aklımıza gelmedi. Ve o yılan yalnız değil Malatya’da yine bir noktada eşi vardır.” Dediler.
İddia sahipleri yetkililerin arama yapmaları halinde yılanı yakalayacaklarını da dile getirdi. Bu iddia Malatya’da dilden dile konuşulmaya başlandı.
“Karahan Tüneli’nde yer alan kameraların gözden geçirilmesi halinde beklide iddia edilen yılan’ın görüntüsü vardır?” diyenler de çoğunlukta…

Mustafa İçöz ve ailesi hala olayın şokunu atlatamadıklarını da dile getirdi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Küreçik’te, bomba, iddia;, dev, yılanı, görünce, şok, olduk,
Yorumlar
Haber Yazılımı