Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 23:15
 
Malatya MHP’de Milliyetçi-Ülkücü hareket inançla-azimle tek yürek
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ömer Ekici; “Milliyetçi Ülkücü Hareket, dimdik, inançla ve azimle Malatya’da tek yürek.”dedi.
Siyaset Haberi
Malatya MHP’de Milliyetçi-Ülkücü hareket inançla-azimle tek yürek

Malatya MHP’de Milliyetçi-Ülkücü hareket;

İnançla-azimle tek yürek...


Malatya’da ülkücü hareketin sembol isimi, samimiyet sadakat ve teşkilatçılığı bilinen-tanınan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ömer Ekici, bugün saat 15.00’de MHP’nin önceki il başkanları Mehmet Erdem, Mehmet Demirkaya ve Ömer Faruk Kalı ile partide yıllarca görev alan yöneticilerle birlikte Battalgazi ilçe başkanlığından il başkanlığına atanan Mesut Samanlı’yı il yönetimine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.


MHP MYK Üyesi en uzun dönem il Başkanı olarak görev yapan Ömer Ekici: “Yüreği Vatan, Millet, birlik ve dirlik sevdasıyla çarpan, bu kutsal davaya çocukluğumdan başlayan adanmış bir inanç ve imanla çeşitli görevlerde bulunarak hizmet ettim, hizmet etmeye de Allah’ın izniyle devam edeceğim, çünkü sevdamız milliyetçi-ülkücü harekettir.

Genel Başkanımızın buyurduğu gibi sevdamız Türkiye’dir. Yöneticiler olarak liderimizin açıklamalarını doğru  liyakatla takip edip vatandaşa ulaştırmada azami gayret göstereceğiz ve başaracağız​ dedi.

"LİDERİMİZ TÜRKMEN BEYİ DEVLET BAHÇELİ'NİN..."
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ömer Ekici, ziyarette şu konuşmayı yaptı: “Bugün, dünden daha kararlı daha heyecan doluyuz. Bugün düne göre daha azimli daha coşkuluyuz. Her gün haklılığımız güçleniyor her geçen gün haklı davamız destek ve teveccüh görüyor. Bu anlayışla bizler, yani Türk milliyetçileri; Liderimiz Türkmen beyi Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği istikamette şerefli bütün mensupları olarak milli mutabakat zemininde; sorumluluk duygusuyla, azami gayret içindeyiz.


ilk günkü inanç ve heyecanla Milliyetçi Hareket gayretlerimizi dün olduğu gibi, yarın da dava arkadaşlarımızla, hemşerilerimizle kucaklaşarak birlik ve beraberlik içerisinde aralıksız bir şekilde sürdürmek boynumuzun borcudur.
Bu dava kutlu davadır, bu davaya hizmet etmek onur ve şereftir. MHP il başkanlığına  atanan ve hizmet bayrağını devralan siz sevgili kardeşim-dava arkadaşım Mesut Samanlı’ya başarı dileklerimi iletiyorum. Partimizin Malatya’da ve Türkiye’de büyümesi için dün olduğu gibi bugün de yarın da hepimiz gece gündüz çalışacağız.”

Resim
MHP’NİN YENİ İL BAŞKANI MESUT SAMANLI “KUTLU DAVAMIZA HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ…”
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip “Bugün yıllarca il başkanlığımızı yapmış ve partimizin MYK üyesi olan Sayın Ömer Ekici beyefendi, beraberinde önceki il başkanlarımla ziyarete gelmelerinden onur ve şeref duydum. Biz bir aileyiz. Köklü bir aileyiz. Liderimizin yolunda davamız uğruna yüreğimiz bir.”dedi.


Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı daha sonra şunları söyledi: “devraldığımız bayrağın daha yukarılara taşıyacağıma yürekten inanıyorum. Ülkemizin ve Milletimizin geleceği ve Devletimizin bekası adına birlik ve beraberlik içerisinde, el ele vererek partimizin Malatya’da Milletvekili sayısını da artıracağız. 
Zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde mücadelenin sosyal, kültürel, ekonomik ve siyasi alanda verilmesi gerektiği aşikardır.Biz de yolumuza bu anlayış ile devam edeceğiz.Ve inanıyoruz ki Malatya'yı bugüne kadar görmediği bir enerji ve siyaset anlayışı ile tanıştıracağız. 


Bizler şerefli bir bayrağın taşıyıcısı, kutlu bir davanın bekçileriyiz. Bu duygu yoğunluğu içerisinde şunu ifade etmek isterim ki; inanıyorum ki MHP'yi daha iyi noktalara taşıyacak azim ve kararlılığa sahibiz. Bundan sonra aldığımız her nefeste gücümüz yettiği oranda davamızın hizmetinde olacağız. Mevki ve makam gözetmeksizin yerimiz, yanımız, yolumuz, MHP'nin lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyin yanıdır. 

Resim
Genel Başkanımızın yapmış olduğu çağrıyı buradan bir kez daha üstüne basarak söylemek isterim ki; her hangi bir nedenden partimize kızmış, küsmüş başka partilere gitmiş ama gönlü MHP ile atan tüm ahilerimi, kardeşlerimi partimizin çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Ülkücünün yeri yuvası Milliyetçi Hareket Partisidir.”
YEŞİLTEPELİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET VE “ÖZLEDİĞİMİZ TABLO BU” İFADELERİ…


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ömer Ekici’nin önceki il başkanları ile Mesut Samanlı’yı ziyaretinin üzerine gelen Yeşiltepeliler Derneği Başkanı Özcan Gözene, Yöneticiler ve bir grup Muhtar partide günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.
Yeşiltepe’nin en genç muhtarı Şahin Demir ise “İşte özlediğimiz tablo, İşte birlik. İşte beraberlik” bu diyerek Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ömer Ekici’ye, Başkanları ve MHP yeni il başkanı Mesut Samanlı’ya teşekkür etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, MHP’de, Milliyetçi-Ülkücü, hareket, inançla-azimle, tek, yürek,
Yorumlar
Haber Yazılımı