Haber Detayı
16 Haziran 2018 - Cumartesi 15:58
 
Malatya MHP’de yoğun katılımla bayramlaşma; Ekici bu seçim diğerlerinden farklı
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Siyasi partilerde bayramlaşma törenleri yapılıyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nden yapılan bayramlaşma töreninde konuşan Milletvekili adayı ve MYK Üyesi Ömer Ekici “Bu seçim diğer seçimlerden farklıdır. Cumhuriyet rejimini değiştirmeyen ama 71 yıllık sistemi gözden geçirerek geleceği kucaklayan bir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne bu millet geçecek.”dedi.
Siyaset Haberi
Malatya MHP’de yoğun katılımla bayramlaşma; Ekici bu seçim diğerlerinden farklı

Malatya MHP’de yoğun katılımla bayramlaşma; Ekici bu seçim diğerlerinden farklı
MHP’de bugün yapılan Bayramlaşmaya il başkanı R. Bülent Avşar, ilçe başkanları, Ülkü Ocağı Başkanı Emrah Yılan, Battalgazi ilçe başkanı Mesut Samanlı, Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Ali Kaya, Milletvekili adayları Mehmet Celal Fendoğlu, Ömer Ekici, Burhan Coşkun,  Adil Zereyli,  Aysel Yüzer ve Bekir Enes Çaparoğlu, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Çetin Türkyılmaz ile partililer katıldı.
MHP il Başkanı R. Bülent Avşar, “Ramazan bayramını kutladı. Daha sonra konuşan MHP Milletvekili adayı ve MYK Üyesi Ömer Ekici şunları söyledi:


“Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bayram günlerine ulaşmış bulunmaktayız.
Ben Cenab-ı Allah’tan, onun rızasını kazanmak amacıyla tuttuğumuz oruçların, samimiyetle gerçekleştirdiğimiz ibadetlerin kabulünü niyaz ediyorum.
Ramazan Bayramının  İslam alemine, Türk milletine ve dava arkadaşlarına hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum
Kıymetli arkadaşlar 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar
24 haziranda yapılacak olan seçim süreci mübarek ramazan ayına rastlamıştır, böyle anlamlı ve ulvi bir günde Türk milleti Haziran seçimlerine hazırlanmaktadır 
Bu seçimlerin millete, devlete ve aday  olarak milletin huzuruna çıkmış olanlara hayırlı, uğurlu olması temenni ediyorum.


Değerli arkadaşlar
Biz bu seçimlerde  hemşehrilerimizle yüz yüze bir seçim çalışması yürütüyoruz , sahada gördüğümüz odur ki Malatyalı hemşehrilerimizin bu seçimlerde milliyetçi hareket partisine çok büyük ilgi ve alaka gösterdiğidir .
6 milletvekili adayımızla İl Başkanlığımızın  koordinatörlüğünde, bir disiplin içerisinde seçilip seçilmeme yerini düşünmeksizin, yüksek bir dava şuuruyla milletvekili (adayı) arkadaşlarımızın altısı ile birden kol kola kenetlenmiş vaziyette çalışmalarımızı  sürdürmekteyiz. 
teşkilatlarımızla halkla yüz yüze, kol kola, el ele yürüttüğümüz bu çalışmayla Malatya’da güçlü bir MHP'nin varlığını ortaya koyacağımızı umuyorum
Hemşehrilerim kendi kaderini tayin hakkına yapılan suikast girişimlerini öngörü ve ferasetiyle boşa çıkaracaktır, 
Ben hemşehrilerimden 


Bu seçimlere önem vererek yüksek katılım sağlamalarını bekliyorum. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan seçme hakkına haiz  kadın, erkek, genç bütün seçmen grubumuzun sandığa gitmesi ve böyle bir önemli seçimde görevini yerine getirmesi en büyük temennimiz ve dileğimizdir. 
Değerli arkadaşlar 
Bu seçim diğer seçimlerden farklıdır. Cumhuriyet rejimini değiştirmeyen ama 71 yıllık sistemi gözden geçirerek geleceği kucaklayan bir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne bu millet geçecek. Onun için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, milletçe yükselişimizin bir dönüm noktası olacaktır.


Tedbir ve gayret bizden, teveccüh ve takdir Malatyalı hemşehrilerimizden, yardım ve himaye Yüce Allah’tandır.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin  ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyor, her günümüzün bayram havasında geçmesini diliyor.
Hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.”

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, MHP’de, yoğun, katılımla, bayramlaşma;, Ekici, bu, seçim, diğerlerinden, farklı,
Yorumlar
Haber Yazılımı