Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 14:29
 
Malatya MHP il Başkanı Avşar; Liderimizin adı bu şahsın ağzına yakışmamaktadır
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar , CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’ya seslenerek, “Toplumda karşılığı olmayan beyhude çırpınışları ve içi boş lafları dikkate alacak değiliz ancak söz konusu; varlığını Yüce Türk milletine adamış liderimiz olduğu zaman konu hakkında konuşanları uyarmak görevimizdir.”dedi.
Siyaset Haberi
Malatya MHP il Başkanı Avşar; Liderimizin adı bu şahsın ağzına yakışmamaktadır

Malatya MHP il Başkanı Avşar; Liderimizin adı bu şahsın ağzına yakışmamaktadır
Avşar, “CHP Genel Başkan Yardımcısı olduğunu iddia eden bir zatın Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli Beyefendi hakkında 26.12.2017 tarihinde bir takım açıklamalarda bulunduğunu yazılı medyadan öğrenmiş bulunmaktayız. Toplumda karşılığı olmayan beyhude çırpınışları ve içi boş lafları dikkate alacak değiliz ancak söz konusu; varlığını Yüce Türk milletine adamış liderimiz olduğu zaman konu hakkında konuşanları uyarmak görevimizdir.
Öncelikle liderimizin ismi bu şahsın ağzına yakışmamaktadır. Yine de liderimizin ismini zikredecekse büyük bir saygı İle zikretmelidir. Liderimiz için kullanmış olduğu sözlerin tamamını misli ile kendisine iade ediyor Ve böyle bir düşüncede olduğu için de şiddetle kınıyorum.
Şunuda ifade etmek isterimki Siyasetçi,ayrıştırıcı değil bütünleştirici olmalıdır. Siyaset bir erdem meselesidir. Siyasetteki temel ölçüt ülkenin yüksek menfaatleridir. Muhalefete düşen görev ise ülkenin bu yüksek menfaatleri için çalışmaktır. Ancak Veli Ağbaba ve temsil ettiği siyasi partinin bunları anlamasını Ve uygulamasını beklemiyoruz ama en azından saygı duymasını beklemekteyiz.


Liderimizin yapmış olduğu her açıklama tamamen Türk milletinin menfaatine olup liderimizin söylemiş olduğu her söz bizim için uygulanması gereken bir emirdir.”ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, MHP, il, Başkanı, Avşar;, Liderimizin, adı, bu, şahsın, ağzına, yakışmamaktadır,
Yorumlar
Haber Yazılımı