Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 17:42
 
Malatya MHP il başkanı Avşar ve ekibi, Başkan Çakır’la bir araya geldi
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Sıcak haber... Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına seçilen Ramazan Bülent Avşar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti. Başkan Çakır’a yapılan ziyarete MHP’nin yeni yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.
Siyaset Haberi
Malatya MHP il başkanı Avşar ve ekibi, Başkan Çakır’la bir araya geldi

Malatya MHP il başkanı Avşar ve ekibi, Başkan Çakır’la bir araya geldi
Ziyarette kısa bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, yapılan kongrede göreve seçildiklerini belirterek, Malatya ve Türkiye için el birliği içinde çalışacaklarını söyledi.
Türkiye’de sayılı belediye başkanları arasına girdi
Büyükşehir Belediyesi’nin Malatya’da önemli projeler gerçekleştirdiğini ifade eden Avşar, “Malatya’nın hayrına olacak her çalışmada Büyükşehir Belediye Başkanımızın yanında olacağız. Halka hizmeti Hakka hizmet gören düsturla çalışan Büyükşehir Belediye Başkanımız yaptığı hizmetlerle Türkiye’de sayılı belediye başkanları arasına girdi. Yaptığı hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Malatya’da büyük değişim yaptık
MHP İl Başkanlığına seçilen Ramazan Bülent Avşar ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür eden, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yeni görevlerinde başarılar diledi. Başkan Çakır, siyasi partilerin demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu belirterek, bütün siyasi partilerle birlikte Malatya’ya en güzel hizmeti yapacaklarını söyledi.

MHP’den Başkan Çakır’a ziyaret
Malatya’da çok büyük değişim ve dönüşüm yaptıklarını vurgulayan Başkan Çakır, “Yerel yönetimler sağlıklı kentlerin oluşmasında en önemli unsurlardır. Biz Malatya’da ilçeler ve kırsal bölgelerde önemli yatırım ve hizmetlerde bulunduk. Altyapı ve üstyapı çalışmalarını Malatya’nın her metrekaresine yansıttık. Hizmeti her yere götürdük.” dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, MHP, il, başkanı, Avşar, ve, ekibi,, Başkan, Çakır’la, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı