Haber Detayı
20 Aralık 2017 - Çarşamba 16:29
 
Malatya MHP İl Başkanı Avşar ve partililer toplu halde Kızılay’a ban bağışladı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel gelişme… Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kızılay'a kan bağışında bulundu.
Siyaset Haberi
Malatya MHP İl Başkanı Avşar ve partililer toplu halde Kızılay’a ban bağışladı

Malatya MHP İl Başkanı Avşar ve partililer toplu halde Kızılay’a ban bağışladı
Bugün MHP il binasında düzenlenen kan bağış kampanyası öncesi Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın, kan bağışından dolayı MHP il başkanı Bülent Avşar’a ve yönetimine bu anlamlı bağışlarından dolayı takdirlerini iletip şunları söyledi:


"Türk Kızılay'ı tüm dünyada faaliyet göstermekte. Siyasi parti temsilcilerinin de bu şekilde Kızılay'a destek vermesi çok anlamlı ve duyarlı bir davranış. İnşallah topluma örnek olur.”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bülent Avşar kan bağışı nedeniyle düzenlenen törende yaptığı konuşmada şunları belirtti:
"Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu gün Kızılayımıza kan bağışında bulunacağız. Biz, 'Kan ver hayat kurtar' diyoruz. Kan bir gün hepimize lazım olacaktır, o yüzden değerli hemşehrilerimizin de bu konuda Kızılayımıza destek vermeleri gerekir" 
MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı törende şunları dile getirdi:
"Sosyal sorumluluk projesi adı altında birçok çalışmalara imza atıyoruz. Bu da bir sosyal sorumluluk projesidir. Bize lazım olmaz diye düşünmemiz lazım. Herkese lazım olacak bir şeydir. Faydası olur, zararı olmaz. Bu konuda Milliyetçi Hareket Partisi olarak herkesin duyarlı olmasını istiyoruz. Bundan sonrada bütün sosuyla sorumluluk projelerinde yer alacağımız belirtmek istiyoruz" 

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya kan bağışının anlamına dikkat çekip şunları aktardı:
 "MHP İl Başkanlığı olarak 'Kan ver Hayat Kurtar' sloganıyla. Kan bağışında buluyoruz. Malatyalı hemşehrilerimizi de Kızılay kan vermeye davet ediyorum" 
MHP’de daha sonra kan bağışı yapıldı. Partililer kan vermek için sıraya girdi.
Partililerde gün boyu Kızılay görevlileri kan aldı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Said Yalçın

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, MHP, İl, Başkanı, Avşar, ve, partililer, toplu, halde, Kızılay’a, ban, bağışladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı