Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren güven tazeledi
Haber
10 Nisan 2018 - Salı 17:02
 
Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren güven tazeledi
Ali Yiğit…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber... Malatya Muhtarlar derneği Başkanı Mustafa Eren bugün yapılan kongre de yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.
Gündem Haberi
Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren güven tazeledi

Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren güven tazeledi

Malatya Muhtarlar dernek başkanlığı seçimi yapıldı..1996 yılından itibaren Malatya Muhtarlar Dernek Başkanlığını yürüten Mustafa Eren, Battalgazi Toplantı Salonunda üye muhtarların katılımıyla gerçekleştirilen seçimde yeniden Malatya Muhtarlar Dernek Başkanlığı görevine getirildi.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Hüseyin Başıbüyük, Ramazan Korkmaz ve Bekir Conger dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Çoğunluğun sağlandığı olağan genel kurulda yapılan seçime tek liste halinde gidildi. Battalgazi belediye başkanı Selahattin Gürkan, Eski belediye başkanı Seyhan Semercioğlu, Muhtarlar Daire Başkanı Murat Nalçacı ve muhtarların da katıldığı Kongre sonunda teşekkür konuşması yapan Mustafa Eren, “Bizler muhtar olarak çok önemli bir görev üstlenmişiz. Gerek şehrimizin gerekse bulunduğumuz mahallenin sorunlarının çözümü için elimizi taşın altına koymuşuz. Devletin en ücra köşesindeki vatandaşın sesini bizler duyuracağız. Hep birlikte var olan sorunların çözümü için her türlü gayreti göstereceğiz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Malatya'daki tüm muhtarların sorunlarına eğileceklerini belirten Eren, “Muhtarlar olarak birlik ve beraberliğimizi ortaya koymamız gerekiyor. Yapacağımız hizmetlerde istişareye önem vererek muhtarlarımızın sorunlarını ilgili mercilere ulaştırmada her türlü gayreti göstereceğiz dedi” şeklinde konuştu.

Malatya Muhtarlar Derneği'nin Asıl yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ali Yiğit dahil, ayakta duran insanlar

Hüseyin Başıbüyük, Kemal Bulgurlu, Ramazan Korkmaz, Mehmet Dönmez, Mahmut Yiğit, Elif Gemici, Mehmet Özpolat, Kadir Tursun, Bayram Şahin, Ömer Gönültaş, Ahmet Yılmaz Büker, Davut Alkan, Adnan Çit, Ali Yiğit, Alaaddin Boyraz,Bayram Alışık ve Nedim Akbulut

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

Doğanyol Muhtarlar dernek Başkanı Bekir Conger

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Bekir Conger ve Mehmet Uslu dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Otomatik alternatif metin yok.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Muhtarlar, Derneği, Başkanı, Mustafa, Eren, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı