Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 15:57
 
Malatya’nın ana arteri Kışlada zincirleme trafik kazası 5 araç bir birine girdi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın ana arteri Kışla Caddesinde bugün zincirleme trafik kazası meydana geldi.Zincirleme trafik kazasında kimsenin burnu kanamadı.
Asayiş Haberi
Malatya’nın ana arteri Kışlada zincirleme trafik kazası 5 araç bir birine girdi

Malatya’nın ana arteri Kışlada zincirleme trafik kazası 5 araç bir birine girdi 
Trafik yoğunluğunun en çok yaşandığı nokta olan Kışla Caddesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 5 araç bir birine girdi.
Zincirleme trafik kazasında sevindirici olan kimsenin burnunun dahi kanamaması oldu. 5 araçta da maddi hasar meydana geldi.

Yol bir süre trafiğe kapatıldı.

Kışla caddesinde 34 ER 6708 plakalı minibüs aynı istikamete seyir halindeki Muhammed Yasir Çiçek idaresindeki 44 DM 083 plakalı otomobile çarpmamak için ani manevra yaptı.

Muhammed Yasir Çiçek idaresindeki 44 DM 083 plakalı otomobile çarpmamak için manevra yapan minibüs sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı istikamette gelen Onur Akandeniz yönetimindeki 44 AD 020 plakalı otomobil ile kafa kafa çarpıştı. Muhammed Yasir Çiçek idaresindeki 44 DM 083 plakalı otomobil de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda yol kenarında park halinde ki araçlara çarptı.

Trafik ekipleri geniş önlem aldı. Zincilrleme trafik kazasına karışan araçlar çekicilerle kaldırıldı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, ana, arteri, Kışlada, zincirleme, trafik, kazası, 5, araç, bir, birine, girdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı