Malatya’nın Başkan Gürkan; Bugün Çınar ve Güder’le buluştu
Haber
28 Eylül 2020 - Pazartesi 16:09
 
Malatya’nın Başkan Gürkan; Bugün Çınar ve Güder’le buluştu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın daveti üzerine Büyükşehir Belediyesinde bir araya geldiler.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkan Gürkan; Bugün Çınar ve Güder’le buluştu

Malatya’nın Başkan Gürkan;

Bugün Çınar ve Güder’le buluştu...

Belediye Başkanları, yapılan görüşme sırasında son zamanlarda kamuoyunda Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanları arasında sorun varmış gibi bir algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, bunun gerçeği yansıtmadığını dile getirdiler.

Resim

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yaptıkları açıklamada, Belediye Başkanları olarak aralarında herhangi bir sorun olmadığı gibi, Malatya’nın menfaatine olan hemen her türlü işte de birlikte hareket ettiklerini dile getirdiler.

Resim

Malatya’ya hizmet etme konusunda her zaman birlik içinde olduklarını ve Malatya’nın menfaatinin her şeyden önce geldiğini söylediler. Bu konuda şimdiye kadar nasıl birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıysak bundan sonra da Malatya’ya hizmet için bir arada olamaya devam edeceğiz.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkan, Gürkan;, Bugün, Çınar, ve, Güder’le, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı