Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 13:04
 
Malatya’nın Başkanı Adil Gevrek, Arapgirspor’un sezon açılışına katıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… EvkurYeni Malatyaspor'umuzun Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Lig’inde mücadele eden Arapgirspor’un 2018-2019 Futbol Sezonu açılışına katıldı.
Spor Haberi
Malatya’nın Başkanı Adil Gevrek, Arapgirspor’un sezon açılışına katıldı

Malatya’nın Başkanı Adil Gevrek;

Arapgirspor’un sezon açılışına katıldı...
Programa Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgirspor Kulübü Başkanı Ufuk Subaşı, yöneticiler Metin Akyüz, Sevki Mol, Erol Avşaroğlu, Ramazan Erdem ve Mehmet Coser katıldı. Açılış programı kapsamında Arapgir İlçe Stadı’nda İstanbul Arapgir Gençlikspor ile hazırlık maçı oynandı ve maç 2-2 eşitlikle sonuçlandı. Programda bir konuşma yapan başkanımız Adil Gevrek, Arapgir’e ilk kez geldiğini belirterek, “Bugün Arapgir’deyiz. Buraya ilk kez geliyorum. Açıkçası daha önce gelmek isterdim, çünkü Arapgir her şeyiyle özel ve de farklı bir ilçemiz. Arapgirspor’un sezon açılışına katılan herkese teşekkür ediyorum. Burada çok değerli arkadaşlarım bu güzide kulübümüze destek oluyorlar ve biz de en azından açılışta bulunmak istedik. Yeni sezonda Arapgir Belediyespor’a yürekten başarılar diliyorum” diye konuştu.


“KENDİSİNİN BAŞARILARIYLA HER ZAMAN GURUR DUYUYORUZ”
Arapgirspor Kulübü Başkanı Ufuk Subaşı, katılan konuklara teşekkür ederek, “Adil başkanıma teşekkür ediyorum. Kendisinin başarılarıyla her zaman gurur duyuyoruz. 11 yıl son bizi Süper Lig’e taşıdı. Bugün Arapgir’imizin sezon açılışı için buradayız. Ben 30 yıldır tribünden takip ediyordum, şimdi başkanım. Önemli olan takımın yanında olmak bence. Yeni sezon kulübümüze hayırlı olsun” dedi.
“BİZDE BU YOLA ÇIKARKEN BAŞKANIMIZ ÖRNEK ALDIK”


Kulüp ikinci başkanı Metin Akyüz de katılımcılara teşekkür ederek, “Arapgir Belediyesi’ne bize bu güzel ortamı hazırladığı için teşekkür ediyorum. Yine Mehmet Coşar’a teşekkürlerimiz ayrıca sunuyorum. Adil başkanım aslında fahri Arapgirli, o da ne zaman bir organizasyonumuz olsa yanımızda oluyor. Başkanımız gerçekten efsane bir başkan. 4 senede alınan başarılar  bunun ispatı zaten. Bizde bu yola çıkarken başkanımız örnek aldık” diye konuştu.
“HER YERDE EVKUR YENİ MALATYASPOR KONUŞULUYOR”


Arapgir Belediyesi Başkanı Haluk Cömertoğlu ise Evkur Yeni Malatyaspor’un büyün Malatyalılar nezdinde kıymetli olduğunu belirterek, ”Yıllardır kahvede, sokakta, berberde her yerde Yeni Malatyaspor konuşuluyor. Adil başkanın ve ekibinin bu sinerjiyi oluşturması bizim için kıymetli bir değerdir. Başarılarının daim olmasını ve sürdürülebilir olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Adil, Gevrek,, Arapgirspor’un, sezon, açılışına, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı