Haber Detayı
01 Kasım 2017 - Çarşamba 17:43
 
Malatya’nın başkanı Adil Gevrek; taraftarlarımız ne isterse o olacak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Malatyalı taraftarlar gündeme taşıdı…Ve yönetime şöyle seslendi… Bilet satış gişeleri kent merkezine konulsun… Taraftarların bu isteği ansızın yerine getirildi. Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek emir verdi… Uygulamaya ansızın başlanıldı.
Yaşam Haberi
Malatya’nın başkanı Adil Gevrek; taraftarlarımız ne isterse o olacak

Malatya’nın başkanı Adil Gevrek; taraftarlarımız ne isterse o olacak...
Malatya’nın orta yerinde yer alan eski Belediye meydanına Passolig gişeleri vinçlerle taşınıp kuruldu
Malatya İnönü Stadı önünde daha önce hizmet veren Passolig bilet gişesi budan böyle eski belediye meydanında Yeni Malatyasporstore’nin yanında hizmet verfmeye başladı bile.


Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek yaptığı açıklamada şunları söyledi:
" BAŞARILI OLMAK İÇİN BÜTÜN OLMAK LAZIM. BİZİ TAMAMLAYAN EN BÜYÜK PARÇA FEDAKAR TARAFTARIMIZDIR. ONLAR NASIL İSTERLERSE BUNDAN SONRA ÖYLE OLACAK! " dedi ve uzun zamandır taraftarın yoğun olarak talep ettiği passolig gişelerinin gün boyu eksikliklerini ve problemlerini çözdükten hemen sonra bugün gece saatlerinde vinç ile merkeze taşıttırdı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Merkezde bulunan Store´un hemen yanında olacak olan Passolig gişeleri maç gününe kadar hizmet vermeye devam edecek. Bundan sonra Taraftarımız 3 noktadan (Malatya Stadyumu, İnönü Stadı ve Merkez)bilet alma işlemini gerçekleştirebilecek. Konu ile ilgili Başkanımız Adil Gevrek" Takımımız, bu şehrin bu asil taraftarın takımı. Onlar birşey istiyorsa mutlaka bir bildikleri vardır.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı olarak benim öncelikli görevim taraftarımızın beklentilerini onların hak ettiği şekilde yapmaktır. Şimdi şehir olarak 7´den 70´e hep beraber bir bütün olma zamanı kenetlenelim ve hakkımız olan süper ligde kalıcı olalım. Tüm hemşehrilerimi ikinci evleri olan stada, takımına destek olmaya davet ediyorum" 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, başkanı, Adil, Gevrek;, taraftarlarımız, ne, isterse, o, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı