Malatya'nın Başkanı Gürkan'a; Maç öncesi taraftarlardan sevgi seli
Haber
09 Kasım 2020 - Pazartesi 16:48
 
Malatya'nın Başkanı Gürkan'a; Maç öncesi taraftarlardan sevgi seli
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Maalatya'nın Başkanı Selahattin Gürkan'a, Sarı-Kırmızılı taraftarardan karşılaşma öncesi Yeni Malatya Stadyumuna gelişi sırada sevgi gösterisi vardı.
Spor Haberi
Malatya'nın Başkanı Gürkan'a; Maç öncesi taraftarlardan sevgi seli

Malatya'nın Başkanı Gürkan'a;

Resim

Maç öncesi taraftarlardan sevgi seli...

Resim
Malatya'da oynanan Yeni Malatyaspor-Yukatel Denizlispor maçı öncesi kaarşılaşmayı izlemek için stada gelen Malatya'nın Başkanı Selahattin Gürkan'a taraftarlardan sevgi seli vardı.
Malatya'nın Başkanı Selahattin Gürkan'ı coşku ve sevgi gösterileriyle karşılayan Sarı-Kırmızılı taraftarlar "Büyük başkan...Malatya seninle gurur duyuyor..." tezahuratında bulundular.
Malatya'nın Başkanı Gürkan, taraftaarları selamladıktan sonra "Malatya sizlerle gurur duyuyor Bu desteğiniz hep ortak sevdamız Malatya'ya sürsün. Daime el ele gönül gönüle. Bizi çoşku ile karşılayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Takımımızı da cani gönülden tebrik ediyorum..."
Sevgi karşılıklıdır.Bende sizleri sseviyorum..."diye karşılık verdi.

Resim
MAÇI BİRLİKTE İZLEDİLER...:
Malatya'nın Başkanı Selahattin Gürkan'la birlikte Gümrük ve Ticaret önceki Bakanı Milletvekili Bülent Tüfenkci ile Vali Aydın Baruş'da maçı birlkte izlediler.

Resim

Malatya evinde Denizli'yi 2-0 mağlup etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'nın, Başkanı, Gürkan'a;, Maç, öncesi, taraftarlardan, sevgi, seli, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı