Malatya’nın Başkanı Gürkan Arapgir ilçemize 105 milyon TL’lik yatırım hayırlı olsun
Haber
04 Ağustos 2021 - Çarşamba 00:47
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan Arapgir ilçemize 105 milyon TL’lik yatırım hayırlı olsun
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika Sıcak haber… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan “Arapgir ilçemize Büyükşehir olarak 105 milyon TL’lik yatırım hayırlı olsun”dedi.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan Arapgir ilçemize 105 milyon TL’lik yatırım hayırlı olsun

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Resim

Arapgir ilçemize 105 milyon TL’lik yatırım hayırlı olsun

Resim

Göreve başladığı günden bu yana ilçeleri dolaşan halkla esnafla bir araya gelen Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan bugün de Arapgir ilçesindeydi…

Resim

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkci, Büyükşehir belediyesi üst düzey yöneticileriyle Arapgir’e giden Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan yapılan hizmet noktalarını, esnafı ve vatandaşları dolaştı.

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan Arapgir gezisi ile ilgili başlıklar halinde banın neler oldu?

“ATIKSU ARITMA TESİSİ…:

Resim

AK Parti Milletvekilimiz ve MKYK Üyemiz Bülent Tüfenkci ile Arapgir Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu ile birlikte Arapgir İlçemizde inşaası devam eden Atıksu Arıtma Tesisimizde incelemelerde bulunduk.

Resim

ARAPGİR’E 106 MİLYON TL’LİK YATIEIM…:

Resim

MASKİ Genel Müdürlüğümüz ile Yol ve Asfalt Daire Başkanlığımız tarafından Arapgir İlçe'mize yapmış olduğumuz toplamda 105 Milyon Tl’lik yatırım hayırlı olsun.

KILIÇLI MAHALLESİ…:

Resim

Arapgir Kılıçlı Mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek, mahallemize yaptığımız çalışmalarımızı değerlendirdik.

Resim

Misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum

BUDAK MAHALLESİ…:

Resim

Budak Mahallemizde kadirşinas hemşehrilerimiz ile bir aradayız. Hemşehrilerimizin taleplerini dinledik, yapımı devam eden ve yapacağımız çalışmalarımızla alakalı istişarelerde bulunduk.

Resim

ARAPGİR’DE ESNAFLARIN TALEPLERİ DİNLENDİ…:

Resim

Arapgir İlçe'mizdeki esnaflarımızın talep ve önerilerini dinleyerek, istişarelerde bulunduk. Tüm esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.

Resim

ASFALT PLENT TESİSİ…:

Resim

AK Parti Milletvekilimiz ve MKYK Üyemiz Bülent Tüfenkci ve Arapgir Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu ile birlikte Arapgir İlçemizde hizmet veren Asfalt Plent Tesisimizde incelemelerde bulunduk.

Resim

4O KİLOMETRELİK GRUP YOLU…:

Resim

Arapgir Çakırsu ve Bostancık Mahallelerimizde 40 Km’lik grup yolunda incelemelerde bulunduk. Çalışmaların hızla devam ettiği yollarımızın ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Resim

SİPAHİUŞAĞI VE KONDUCAK...:

Resim

AK Parti MKYK Üyemiz ve Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ile birlikte Arapgir İlçe’mizdeyiz.

Resim

Sipahiuşağı ve Konducak Mahallelerimizde bizleri kurbanlarla ve muhabbetleriyle karşılayan gönlü güzel hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan, Arapgir, ilçemize, 105, milyon, TL’lik, yatırım, hayırlı, olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı