Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 17:26
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan MHP’ye İadeyi Ziyaret vardı
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanlığına atanan Mesut Samanlı’ya iade’yi ziyarette bulundu.
- Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan MHP’ye İadeyi Ziyaret vardı

Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan;

Resim

MHP’ye İadeyi Ziyaret vardı...
Malatya’nın Başkanı Gürkan’ın MHP’ye yaptığı ziyarette açıklamalar da yapıldı. Her iki Başkan Ziyarette konuştu.
BAŞKAN SAMANLI NE DEDİ?

Resim
Ziyarette kısa bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Cumhur İttifakı süresince iyi bir birliktelik oluştuğunu belirterek, “Atanmamızdan sonra bir takım ziyaretlerde bulunmuştuk. Büyükşehir Belediyemizi de ziyaret etmiştik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’da bugün iadeyi ziyarette bulundu. Sağolsun Başkanımız bu ziyaretiyle bizleri mutlu etti. Çalışkan, Malatya’yı seven, abimiz Büyükşehir Belediye Başkanımızın yanındayız. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
BAŞKAN GÜRKAN NE DEDİ?

Resim
Mesut Samanlı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Siyasi partilerimiz demokrasimizin en vazgeçilmez unsurlarıdır. Milliyetçi Hareket Partisi de üstlendiği misyon ile vazgeçilmezler arasındadır. Yerli ve milli tavrıyla vatanımızın, devletimizin ve bayrağımızın birlik ve beraberliğine önemli katkılar sağlamıştır. Başkanımızı ve yeni yönetimi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan’dan, MHP’ye, İadeyi, Ziyaret, vardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı