Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 03:50
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Doğanşehir Vahap babanın bize emaneti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’dan vefa…Temelini Vahap Küçük’le attığı meydana Malatya’nın Başkanı Vahap Küçük ismini verdi…
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Doğanşehir Vahap babanın bize emaneti

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Resim

Doğanşehir Vahap babanın bize emaneti...

Resim

Vahap Küçük meydanı artık hazır…

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan vefasını gösterdi…Türkiye’nin değil dünyanın iyilik meleği Vahap Küçük ismi meydanda ölümsüzleşti.

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan, Doğanşehir’e AK Parti il başkanı İhsan Koca ile geldi…Doğanşehirlilere başsağlığı dilendi…Yeni seçilen Belediye başkanı Durali Zelyurt ziyaret edildi…Malatya’nın başkanı Gürkan, dolaştı baştan  sona Doğnşehir’i…Ve ardından da şu açıklamayı yaptı:

Resim

Merhum Vahap Baba'nın bize emaneti Doğanşehir İlçemizdeyiz. İl Başkanımız İhsan Koca ile Ak Parti Doğanşehir İlçe Başkanlığını ziyaret edip, Birlik ve beraberlik içinde güzel çalışmalar yapılacağına dair İlçe Başkanımız Murat Kavuncuoğlu ve yönetimi ile hasbihal ettik.

Resim

Kısa bir sürede düzenlemelerini tamamladığımız, Merhum Vahap Küçük Ağabeyimizin adını verdiğimiz Meydanda incelemelerde bulunduk.

Başkan Gürkan, Doğanşehir'de incelemelerde bulundu - Haber

Bu vesile ile Vahap Baba'yı bir kez daha Rahmet ve özlemle anıyorum.

Resim

Doğanşehir ilçemizde önemli çalışmalar yapıyoruz. Günedoğru, Söğüt, Elmalı, Küçüklü, Gövdeli, Kapıdere, Bıçakçı, Örencik ve Beğre Mahallelerimizi kapsayan grup yollarına yaptığımız 35 km’lik asfaltlama çalışmalarımızı yerinde inceledik. Doğanşehir halkımıza hayırlı olsun.

Resim

Ayrıca Doğanşehir ilçe ziyaretimiz esnasında evlerinin kapılarını bizlere açıp, misafir eden Sabri Arık ve kıymetli ailesine şükranlarımı sunuyorum….”

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, Doğanşehir, Vahap, babanın, bize, emaneti,
Yorumlar
Haber Yazılımı