Haber Detayı
05 Temmuz 2020 - Pazar 17:31
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan’la buluştuktan sonra tesislere gezi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, baba ocağı Malatya’da ziyaretlerde bulunup spor tesislerini inceledi.
Spor Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan’la buluştuktan sonra tesislere gezi

Malatya’nın Başkanı Gürkan’la;

Resim

Buluştuktan sonra tesislere gezi...

Resim

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve beraberindeki heyet Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’la bir araya geldi.

Resim

Heyet daha sonra spor tesislerini inceledi.

Resim

Malatya Valisi Aydın Baruş,  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İi başkanı İhsan Koca, ile birlikte yapımı tamamlanan Boztepe Spor ve Yaşam Merkezi gezildi ve son durum hakkında bilgiler alındı.

Resim

Resim

Resim

Resim

İNDERESİ TABİAT PARKINDA İNCELEME...

MALATYA KURU KAYISI LİSANSLI DEPOCULUK VE BORSASI İNŞAAT ALANINDA İNCELEME..

MALATYA’MIZ GÜZEL HİZMETLER KAZANDIRILACAK...

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Malatya programı öncesinde gerçekleştirilecek olan program alanlarında incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ın inceleme gezisine, Malatya Valisi Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti İl Başkanı İhsan Koca’da eşlik etti.

İnceleme gezisi sırasında, Boztepe Spor ve Yaşam Merkezinde, İnderesi Tabiat Parkı, Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsası inşaat alanında incelemelerde bulundular.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan gezi sarısında Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’a yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Gürkan, “Yeşiltepe bölgemizin gelişmesi için yapmış olduğumuz çalışmalardan biride Boztepe Spor ve Yaşam Merkezimiz. Kısa süre sonra vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Spor salonları, yüzme havuzları kafeteryası Fitnes aletlerinin gibi birçok aktivitenin aynı anda yapılacağı çok güzel bir mekanı Malatya’mıza kazandırmış olacağız.

Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsası 15 bin metrekare kapalı alan olan, ülkemizde ve dünyada lisanslı depo ve kayısı anlamında ilk olan standartlara uygun çiftçimize ve kayısı üreticilerimize önemli bir merkez ve depo olacaktır.

Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsa Projesinin inşaat çalışması bittikten sonra, Malatyalı çiftçilerimize ve kayısı üreticilerimize ve kayısı tüccarlarımıza önemli bir katma değer temin edecektir.

İnderesi Tabiat Parkı birinci etap çalışmaları kapsamında 100 dönümlük bir alan içerisindeki çalışmalarda sona gelindi. Mevcut alanın dışında kalan kısımların da tabiat parkına dâhil edildiğini düşünürsek bu alan yaklaşık olarak 3 bin dönümlük muazzam bir yeşil alan hüviyetine kavuşmuş olacak” dedi.

İnceleme gezisi sonrasında Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve beraberindeki heyet Turgut Özal Tabiat parkını da ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan’la, buluştuktan, sonra, tesislere, gezi,
Yorumlar
Haber Yazılımı