Malatya’nın Başkanı Gürkan; Şehit aileleri ile bir araya geldi
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 17:39
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Şehit aileleri ile bir araya geldi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan; Ramazan Bayramı nedeniyle bugün şehit aileleri ile bir araya geldi
Kültür Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Şehit aileleri ile bir araya geldi

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Resim

Şehit aileleri ile bir araya geldi...

Resim

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Pelitoğlu ile birlikte Şehit Ramazan Günaydın ve Şehit Semih Özbey’in ailelerini ziyaret ederek başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.

Şehit Anne ve Babası olmanın gurur verici olduğunu belirten Başkan Gürkan, “Bizlerin rahat etmesi, vatan ve bayrakları için dişinizden-tırnağınızdan artırarak yetiştirmiş olduğunuz evlatlarınız canlarını verdiler.

Resim

Allah şehadetlerini kabul etsin. Allah sizlere sabırlar versin, evlat acısı gibi acı yoktur. Bu acıya dayanmak ve sabretmekte çok zordur. Bizler Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman, her konuda yanınızda olma gayret ve çabası içerisinde olacağız” dedi.

Şehit Uzman Çavuş Ramazan Günaydın’ın babası Mehmet Günaydın ve Astsubay Başçavuş Semih Özbey’in babası Gürsel Özbey de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Gürkan’a teşekkür ettiler.

Resim

Ziyaretin ardından Başkan Gürkan günün anısına Şehit Ailelerine Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, Şehit, aileleri, ile, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı