Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 23:43
 
Malatya’nın en çalışkan iki genç muhtarı; halk onları sevdi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haberi… Malatya’nın başarılı 2 genç muhtarı…Çukurdere Mahalle muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş ve Aslanbey Mahalle muhtarı Tolga Toy
Gündem Haberi
Malatya’nın en çalışkan iki genç muhtarı; halk onları sevdi

Malatya’nın en çalışkan iki genç muhtarı;

Halk onları sevdi...


31 Mart yerel seçimleri öncesi genç muhtar adayları platformu olarak gündeme gelen Çukurdere Mahalle muhtar adayı Mehmet Fatih Gönültaş ve Aslanbey Mahalle muhtar adayı Tolga Toy seçim de önce olduğu gibi seçim sonrası da isimlerinde sıkça bahsettirmeyi başardılar.
Malatya’nın başarılı 2 genç muhtarı…Çukurdere Mahalle muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş ve Aslanbey Mahalle muhtarı Tolga Toy


Seçilmelerinin üzerinde kısa bir süre geçmesine rağmen yaptıkları gerek sosyal projeler gerekse hizmetlerden dolayı başta mahalleleri olmak üzere taraflı tarafsız herkesin gönlüne taht kuran genç muhtarlar gece demeden gündüz demeden birbirleriyle hizmette resmen yarışıyorlar. 
Kendilerine oy veren mahalleliyi pişman etmeyen muhtarlar bu enerjilerini sonuna kadar götürdükleri takdir de daha güzel makamlara gelecekleri herkes tarafında konuşuluyor. 
Genç muhtarların sosyal medya hesaplarına yapılan yorumlara bakıldığı zaman görevlerini ne kadar sevdikleri ve layığıyla yaptıklarını anlamak mümkün.


Malatya’nın tüm muhtarlarının 2 genç muhtar Çukurdere Mahalle muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş ve Aslanbey Mahalle muhtarı Tolga Toy gibi çalışmaları isteniyor.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, en, çalışkan, iki, genç, muhtarı;, halk, onları, sevdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı