Haber Detayı
15 Mart 2020 - Pazar 22:30
 
Malatya’nın halk adamı İrfan Yılmaz; Korona’ya karşı kayısı koyar
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son Dakika… Sıcak Haber… Malatya’da gündeme var olan halk adamı İrfan Yılmaz “Korona virüse karşı bağışıklığı güçlendirmek için kayısı yiyin…”dedi.
Sağlık Haberi
Malatya’nın halk adamı İrfan Yılmaz; Korona’ya karşı kayısı koyar

Malatya’nın halk adamı İrfan Yılmaz;

Korona’ya karşı kayısı koyar...


Malatya’da son dönem gündeme çeşitli konuları taşıyan ve . en son Fatma Nine’nin İdlip için söylediği sözlerini gündeme sosyal medyada taşıyan ve bir anda haberlerde yer alan halk adamı İrfan Yılmaz, Koronavirüs’üne karşı bu kez halkı kayısı yemeye davet etti
Kayısı bağışıklık sistemini güçlendirdiğine işaret eden halk adamı İrfan Yılmaz, yarın da halka 2 kazan kayısı hoşafı dağıtacak.
Malatya Olay Tv-Malatya Olay Gazetesi ve Hanbey Grup’u ziyaret ederek duayen-usta gazeteci Ali Aladağ’la görüşen halk adamı İrfan Yılmaz ”Gazeteniz de son dakika haberlerini hep takip ediyorum…Bizi aydınlatıyor ve olan bitenden haberdar ediyorsunuz. Bende size kayısı .getirdim. Bol bol kayısı yiyin Koronavirisüne karşı koyan meyvedir kayısı.

Kayısı bağışıklık sistemini güçlendirir virüslere karşı vücudumuzu korur"dedi.

HALKA KAYISI HOŞAFI DAVETİ...


Halk adamı İrfan Yılmaz  “Yarın (16 Mart)Pazartesi günü saat 14:00 de Korona virüsüne karşı vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirmek amaçlı farkındalık oluşturmak için kayısı hoşafı ikramımız olacaktır. Halkımız davetli.

Sizleri de bekliyoruz” davetinde bulundu. Halka kayısı hoşafı ikramı Şire Pazarı Engin kayısı kuru yemiş işyerinde  yapılacak.


Halk adamı İrfan Yılmaz, Türkiye’nin dört bir yanında yurt dışında da Koronavirüs nedeniyle kayısıya talep arttığını da sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, halk, adamı, İrfan, Yılmaz;, Korona’ya, karşı, kayısı, koyar,
Yorumlar
Haber Yazılımı