Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 00:08
 
Malatya’nın kaplanları, Malatya’nın evlatları yazıyor destanları
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber… Bugün bir tarh, daha yazıldı Malatya'da Yeni Malatya Stadında...Malatya’nın kaplanları, Malatya’nın evlatları yazıyor destanları ve yerle bir ediyor asılsız iddiaları.
Spor Haberi
Malatya’nın kaplanları, Malatya’nın evlatları yazıyor destanları

Malatya’nın kaplanları;

Malatya’nın evlatları yazıyor destanları...
Günler öncesinde ortaya atılan asılsız mesnetsiz iddialar ve iftiralar vardı. Akla-hayale gelmeyecek olarak ortaya atılan o iddialar Malatya-Erzurum maçı öncesi şom ağızlılar tarafından konuşuluyordu.
Malatya’nın kaplanlar, Malatya’nın evlatları Adil Gevrek, Ali Ravcı, Hakan Çalışkan çıkartılan asılsız iddialar o mesnetsiz söylemleri yerle bir ettiler.
Maça ilgi beklenen düzeyde olmazsa bile stada gelen Malatya’nın öz evlatları 90 dakika boyunca takımlarını desteklediler.
Malatya’nın kaplanları ve evlatları en ufak bir söyleme zerre kadar  mahal bırakmada sahada verdikleri mücadeleyi 3 golle, 3 puanla süslediler.  Kaplanlar 47 puanla 5’nclik yerlerini sağlama aldılar.
Avrupa yolunda heyecan var.
Galatasaray kupada Akhisar’ı yenerse Malatya 5’ncliği ile Avrupa’ya giden ekip olacak.
MAÇ SONRASI KİM NE NEDİ?
E.Y.MALATYASPOR BAŞKANI ADİL GEVREK: ”3 puan Malatya’mıza armağan olsun.”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta
E.Y.MALATYASPOR TENKİK SORUMLUSU ALİ RAVCI: ” 3’de 3 yaptık. Yolumuza devam ediyoruz. Galibiyeti Malatyamıza armağan ediyoruz.”
E.Y.MALATYASPOR ANTRENÖRÜ HAKAN ÇALIŞKAN: ”Bugün galibiyeti hak ettik 3 de 3 yaptık”
MUSTAFA AKBAŞ: “ Galibiyeti anneme armağan ediyorum. Avrupa yolunda 3 puan aldık. Mutluyuz.”
ÖMER ŞİŞMANOĞLU: “Bizim için güzel geçti 3’de 3 yaptık. Son 2 maç kaldı. Hedefimizi yakaladık. Kupada inşallah Galatasaray yener . Hedefimizi de yakalayacağız. Erzurum’a da geçmiş olsun”
DANIEL ALEKSİC: “Bizim için önemli maçtı. 3 gol 3 puan. Antalya’da da 3 puan alacağız. Galatasaray’ın da kupayı alması gerek.”


İBRAHİM UĞURLU: ” Yapacak bir şey yok. Malatya iyi takım. Gelecek 2 maçımızda 6 puan alıp ligde kalacağız. Yapacak bir şey yok.”
MHP MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU: “Erzurumspor’u 3-1 yenen Yeni Malatyaspor'umuzu tebrik ederim. Başarıların kat kat devam etmesini diliyorum. Yeni Malatyaspor teknik ekibini, futbolcu kardeşlerimi ve cefakar taraftarlarımızı kutluyorum.”

Malatya burası. İddialara asla papuç bırakılmaz...

ERZURUMSPOR YÖNETİCİLERİ NE YAPMAK İSTEDİ?

Maç sonu zorla hakem odasına girmek istediler. Malatya'nın görevlileri asla buna müsade etmedi..

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, kaplanları,, Malatya’nın, evlatları, yazıyor, destanları,
Yorumlar
Haber Yazılımı