Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 01:18
 
Malatya’nın kaplanlarına Kuran-ı Kerim meali hediye edildi...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika...Sıcak haber... Malatya’nın kaplanlarına Evkur Yeni Malatyaspor´un orta saha oyuncusu Aytaç Kara ile Issiar Dia, Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın desteklediği ‘Gençlerin Projeleri Destek Programı´ kapsamında Malatya´da bir kitap kafede söyleşi yaptı.
Spor Haberi
Malatya’nın kaplanlarına Kuran-ı Kerim meali hediye edildi...

Malatya’nın kaplanlarına Kuran-ı Kerim meali hediye edildi
Anadolu Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından yürütülen proje kapsamında gerçekleştirilen söyleşide Aytaç Kara ve Issiar Dia hem tecrübelerini paylaştı hem de gençlerin sorularını cevapladı. Orta saha oyuncusu Aytaç Kara, "Futbolda her zaman her şey yolunda gitmiyor.

Her şeyin bazen bir yeri ve zamanı oluyor. Bende şansız sakatlıklar yaşadım. Üst üste iki büyük sakatlık geçirdim. Kendim için yeni bir yol çizerek, plan yapmam gerekiyordu. Trabzonspor´dan ayrılırken tabi ki dezavantajların olacağını biliyordum ama avantajlarımın daha çok olduğuna inandığım için ayrıldım. Bu yolda da Malatyaspor´u seçmem benim için çok doğru bir karar oldu.

Çok şükür sezon başından beri her şey istediğim gibi gidiyor. Kalan maçlarımızda da inşallah her şey istediğimiz gibi gider” dedi. Senegalli orta saha oyuncusu İssiar Dia, Fenerbahçe maçına kadar performansının yüzde yüzünü yakalayacağını düşündüğünü anlatarak, "Fenerbahçe maçından önce Konyaspor maçımız var. O maçta alınacak olan 3 puan bizim için çok önemli. Fenerbahçe benim eski takımım ama ben Yeni Malatyasporluyum.

Yeni Malatyaspor´un 3 puan alması içinde elimden geleni yapacağım” diye konuştu. Söyleşi sonrası Anadolu Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahmet Kırma, futbolcularımıza isimlerinin yazılı olduğu bakır tepsi, kalem ve Kuran-ı Kerim meali hediye etti.  


Aytaç Kara ve Issiar Dia, soba başına geçip, gençlerle birlikte kestane pişirerek, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak´ı Malatya´ya davet ettiler.

KAHROLSUN PKK

Aytaç KARA

Aytaç Kara Afrin şehitleri için şu paylaşımı yaptı.

“Şehitlerimize ALLAH’tan rahmet ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Sadece bu mübarek gece de değil her zaman dualarımız sizinle. KAHROLSUN pkk ...”

Arturo Mina, saat radyospor'da Anadolu Ateşi programında Salim Manav’ın sorularını cevapladı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, kaplanlarına, Kuran-ı, Kerim, meali, hediye, edildi...,
Yorumlar
Haber Yazılımı