Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 15:27
 
Malatya’nın öz malı Esenlik Gürkan’la çöküşten yükselişe geçti
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın öz malı Esenlik, Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan’ın gelmesiyle çöküşten yükselişe geçti.
Ekonomi Haberi
Malatya’nın öz malı Esenlik Gürkan’la çöküşten yükselişe geçti

Malatya’nın öz malı Esenlik; 

Resim

Başkan Gürkan’la çöküşten yükselişe geçti...

Malatya Büyükşehir’de başkanlığa halkın Selahattin Gürkan’ı seçmesi ile birlikte tüm noktalarda yükseliş devri başkadı.
İşte onlardan birisi de Esenlik.
Malatya'mızın yerli sermayesi, öz markası ve değeri Esenlik'in vizyon marketler zincirine bir yenisini daha ekledi.
Esenlik’in yeni markesi Kozkökü Şubesinin açılışını Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan yaptı.
Başkan Gürkan “Esenlik’in yeni şubesi Malatya'mıza hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi.

Resim

“ALIMLAR MALATYA’DA YAPILIYOR…”

Açılışta konuşan Esenlik Şirketi Genel Müdürü Ata Ünlü ,"Esenlik Kozkökü şubemiz 3 mahallenin kesişme noktasında bulunmaktadır. Cevherizade Mahallesi, İzzetiye Mahallesi ve Ferhadiye Mahallesi'nin buluştuğu bir noktada. Hedefimiz Malatyalılara daha kaliteli daha uygun ve fiyatlarla hizmet sunmaktır. Esenlik sizin marketiniz Esenlik bütün mal alımlarının Malatya yapmaktadır. Bütün çalışanları Malatyalı hemşirelerimizdir. Burada kazandığımız bütün paraları Malatya'da harcamaktayız Bu açıdan da kendi marketiniz ve esenliğe sahip çıkmanızı istiyoruz” dedi.

“KENDİ ÖZ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ…”

Resim

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Esenlik şirketinin kozkökü şubesinin açılışından duyduğu memnuniyeti belirterek ,” Esenlik Malatya'nın kendi malı, burada çalışanlar bu memleketin öz çocukları yani burası sizin malınız. Kendi öz malınızı bize emanet ettiniz bizde Şehr-i Emin olarak bu öz malınıza sahip çıkmak gibi bir zorunluluğumuz var. Göreve geldikten sonraki esenlikte ki sürece baktığınız zaman raflarının artık dolu dolu olduğu fiyatlarının piyasa fiyatlarıyla yarışacak durumda olduğunu görmekteyiz. Ayrıca marketlerimizdeki ürün kalitesinin piyasanın çok üzerinde kaliteli aynı zamanda ucuz bir hizmet anlayışının olduğunu göreceksiniz. Her geçen gün kalite ve fiyat istikrarının sağlandığı marketlerimizde müşteri memnuniyeti ve sayısı artmaktadır. Malatya’mızın güçlenmesi için kendi öz değerlerimize sahip çıkacağız. Malatya çok kısa zamanda Türkiye’nin en iyi Büyükşehir Belediyeleri arasına girecektir.

Resim

Malatya Esenliğe sahip çıkmıştır, Malatyalı kendi memleketine sahip çıkmıştır. Burada çalışan arkadaşlarımızda bu güveni boşa çıkarmasınlar. Kendi ailesine yardım ediyormuş gibi bir anlayışı esas alarak müşteri memnuniyetini benimsesinler.

Belediyemiz ve şirketlerimiz Malatya’nın mazisine layık istikbaline hazırlanması için gece gündüz demeden 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürmektedir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, öz, malı, Esenlik, Gürkan’la, çöküşten, yükselişe, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı