Haber Detayı
08 Mart 2018 - Perşembe 16:25
 
Malatya’nın şehri emini Çakır’dan Fenerbahçe maçı öncesi kaplanlara moral
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Acı haber… Evkur yeni Malatyaspor’un Onursal Başkanı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Fenerbahçe karşılaşması öncesi kulüp tesislerini ziyaret edip , futbolculara ve teknik ekibe moral verdi.
Spor Haberi
Malatya’nın şehri emini Çakır’dan Fenerbahçe maçı öncesi kaplanlara moral

Malatya’nın şehri emini Çakır’dan Fenerbahçe maçı öncesi kaplanlara moral
Başkan Çakır, ”Geçtiğimiz haftalarda Yeni Malatyaspor´umuzun gösterdiği büyük bir performans var. Herkesin takdirini kazanan Malatyalı bütün sporseverleri heyecanlandıran gururlandıran bir tablo izledik. Gerçekten güzel sonuçlar aldık, güzel bir futbol oynuyoruz. Bu takım ruhunu oluşturan başta Adil Gevrek olmak üzere Erol hocamıza ve tüm ekibe çok teşekkür ediyoruz. Futbolcularımızı, teknik heyeti, burada geri planda çalışan tüm arkadaşlarımızı kutluyorum.

Fenerbahçe maçı çok önemli bir maç. Büyük maçlarda oynadığımız futbol ortada. Fenerbahçe maçında da güzel bir futbolla güzel sonuçlar almak istiyoruz. Yeni Malatyaspor herkesin ortak sevdası. Onlar şehrimizi motive ediyor.

Biz de bugün Yeni Malatyaspor´umuza destek olmak ve bugüne kadarki başarılarını tebrik etmek amacıyla takımımızı ziyarete geldik.” dedi.

Teknik Direktör Erol Bulut ziyaretle ilgili şunları söyledi:"Bu ziyaret bizim için çok önemli. Belediye Başkanımız bize moral için buraya geldi. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Biz de hafta sonu oynayacağımız futbolla çıkışımızı sürdürüp, puan veya puanlar almaya çalışacağız ve devamını da inşallah getireceğiz.” 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, sakal ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, sakal, ağaç, açık hava ve doğa

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, şehri, emini, Çakır’dan, Fenerbahçe, maçı, öncesi, kaplanlara, moral,
Yorumlar
Haber Yazılımı