Malatya’nın şehri emini Gürkan’la; Gazetecilerin bir hayali gerçekleşecek
Haber
24 Ekim 2019 - Perşembe 19:57
 
Malatya’nın şehri emini Gürkan’la; Gazetecilerin bir hayali gerçekleşecek
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatyalı Gazetecilerin çeyrek asırlık hayali Şehri Emini Selahattin Gürkan’la gerçekleşecek…Gürkan müjdeyi Cemiyette verdi.
Gündem Haberi
Malatya’nın şehri emini Gürkan’la; Gazetecilerin bir hayali gerçekleşecek

Malatya’nın şehri emini Gürkan’la;

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Ali Aladağ ve Vahap Güner dahil, ayakta duran insanlar

Gazetecilerin bir hayali gerçekleşecek...

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Caner Mostur, Hamit Özpolat, Ali Aladağ ve Kayhan Inceoğlu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattın Gürkan Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi
MGC Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Gürkan gazetecilerle sohbet etti. MGC Başkanı Güner, Mehmet Buyruk Caddesindeki Cemiyete tahsisli alana yapılacak Basın Merkezi için proje hazırlayan Başkan Gürkan' a teşekkür ederek "Başkanımız bir hayali gerçekleştirmek için gayret sarf ediyor" dedi.
BASININIZIN YANINDAYIZ"

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Ali Aladağ ve Vahap Güner dahil, ayakta duran insanlar
Malatya Gazeteciler Cemiyeti ne başsağlığı dileyerek yeni göreve seçilen Güner ve arkadaşlarına başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattın Gürkan "Basınımızın ve Cemiyetimizin yanındayız. Yıllardır bekleyen arsa üzerine bir proje hazırlıyoruz. Arsa üzerindeki çalışmalar bittiğinde kazmayı vuracağız" dedi.


MGC Başkanı Vahap Güner, yaklaşık 200 bin öğrenciyi ilgilendiren otobüs taşıma ücretlerinde ıindirim yapılmasını istemesi üzerine de Gürkan "Ilk talimatı dün verdim aktarmazlarsa ücret alınmayacak. Ama toplu öğrenci indirimi içinde bir çalışma yaptıracağım" diye konuştu.

HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ...

Şehri Emini Gürkan, Malatya'da halkla iç içe olduğunu dile getirip"Biz bu halka sevdalıyız.Ve halkımızla da iç içeyiz...El ele kol kolayız"ifadelerini kullandı.

BTYMS'NİN HER ZAMAN YANINDAYIZ...

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Caner Mostur, Hamit Özpolat, Ali Aladağ, Abdullah Göncü, Vahap Güner ve Kayhan Inceoğlu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Şehri Emini Selahattin Gürkan BtcTürk Yeni Malatyaspor'un da her zaman yanında olduklarını dile getirip"Takımımıza her zaman tam destek"dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Yılmaz Yaşar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Caner Mostur dahil, oturan insanlar ve iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, şehri, emini, Gürkan’la;, Gazetecilerin, bir, hayali, gerçekleşecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı