Haber Detayı
01 Temmuz 2017 - Cumartesi 17:57
 
Malatya’nın Süper Lig’de bütçesini Başkan Gevrek 90 milyon olarak açıkladı
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Evkur Yeni Malatyaspor’un Mali Genel Kurulu bugün saat 10.00'da yapıldı.Başkan Adil Gevrek yönetimi ibra edildi. Genel Kurulda Spor Toto Süper Ligin yeni takımı Evkur Yeni Malatyaspor 2017-2018 tahmini bütçesi 90 milyon lira olarak Başkan Adil Gevret tarafından kamuoyuna duyuruldu…
Spor Haberi
Malatya’nın Süper Lig’de bütçesini Başkan Gevrek  90 milyon olarak açıkladı

Malatya’nın Süper Lig’de bütçesini Başkan Gevrek  90 milyon olarak açıkladı...
Malatya Büyükşehir belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda saat 10.00’da çoğunluğun sağlanması ile başlayan Mali Genel Kurul’da ilk olarak divan oluştu.
Ak Parti önceki dönem Milletvekili İhsan Koca başkanlığında divan kurulunun oluşmasının ardından saygı duruşu yapıldı, istiklal marşımız hep bir ağızdan okundu.
Daha sonra gündemde ki maddelere geçildi. A-Daha sonra ise Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek kongre üyelerine seslendi.
Kongrede geçen sezon 31 milyon liralık gelire karşılık 36 milyon lira gider olduğu  söyleyen Başkan Adil Gevrek 5 milyon liralık borç olduğu buna karşılık kulüp kadrosunda 3 milyon EURO değerinde futbolcu lisansları bulunduğunu ifade etti.
Başkan Adil Gevrek ; 2017-2018 Futbol sezonunda bütçeyi 90 milyon lira olarak açıkladı.
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek “Bütçenin 58 milyon lirasını Yayın gelirlerinden, geri kalan kısmını da reklam ve diğer gelirlerden karşılayacağız.”dedi.
BAŞKAN GEVREK “6 futbolcu transfer ettik…7 FUTBOLCU daha TRENSFER EDECEĞİZ…”
Başkan Gevrek, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la 3 yıllık plan yaptıklarını anlatıp “Bugüne kadar 6 Futbolcu transfer  ettik.
Evkur Yeni Malatyaspor  olarak 7 transfer daha yapacağız. 90 Milyon liralık bütçe ile Yeni Malatyaspor ilk yıllarda kalıcı olmak için, daha sonra ise EUFA'ya gitmek için mücadele edeceğiz” dedi.
Başkan Gevrek’in açıklamaları…İşte böyle:
HABERİN FOTOĞRAFLARI:
Hidayet Özpolat
HABERİN VİDEOSU:
Sercan Can
Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Süper, Lig’de, bütçesini, Başkan, Gevrek, , 90, milyon, olarak, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı