Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 19:24
 
Malatya’nın yarım asırlık SSK hastanesi tarihe karışıyor, yeni hastane hazır
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bir dönem kapanıyor…Malatya’da 50 yılı aşkın süredir halka hizmet veren SSK Hastanesi tarih oluyor…
Sağlık Haberi
Malatya’nın yarım asırlık SSK hastanesi tarihe karışıyor, yeni hastane hazır

Malatya’nın yarım asırlık SSK hastanesi tarihe karışıyor;

Yeni hastane hazır...

Eski SSK yeni ismiyle Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beydağı Kampüsü olarak anılan binalardaki, FTR, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları Acil,poliklinik ve servisleri 28 Ekim 2019 tarihinde yeni hizmet binasına taşınacak. 

recep bentli ile ilgili görsel sonucu
Malatya İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Recep Bentli, "Şehrimizde 50 yılı aşkın süredir hizmet veren eski SSK Hastanesi olarak bilinen Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beydağı Kampüsü binalardaki, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları Acil, poliklinik ve servislerimiz 28 Ekim 2019 tarihinde yeni hizmet binamıza taşınacaktır. Taşınma hafta sonu yapılacak. Hasta kabulü de Pazartesi günü yen, yerimizde başlanacak." dedi.

malatya ssk hastanesi ile ilgili görsel sonucu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 300 yataklı ve 50 yoğun bakım ünitesine sahip  Yeni hastanenin hizmete girmesi ile Malatya’da 50 yıllık SSK Hastanesi de tarihe karışıyor.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, yarım, asırlık, SSK, hastanesi, tarihe, karışıyor,, yeni, hastane, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı