Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 12:21
 
Malatya’nın yeni Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren oldu
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Emniyet Müdürleri kararnamesi yayımlandı...Sinop Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren Malatya Emniyet Müdürlüğü görevine atandı...
Gündem Haberi
Malatya’nın yeni Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren oldu

Malatya’nın yeni Emniyet Müdürü;

Ercan Dağdeviren oldu...

Malatya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Dağdeviren kısa süre içerisinde kente gelerek görevi Dr. Ömer Urhal'dan devrelacak.

sinop emniyet müdürü ile ilgili görsel sonucu

20 Eylül 2019 günkü Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Malatya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Dağdeviren 1969 yılında Kırşehir ili Kaman İlçesi Benzer Köyünde doğdu.İlk ve ortaokulu memleketinde bitirdikten sonra 1983 yılında Polis Koleji’ne girdi.

sinop emniyet müdürü ile ilgili görsel sonucu

1987 de Polis Kolejinden 1991 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra Elazığ Fırat Üniversitesinde Yüksek lisansını yaptı. Sırasıyla Ankara, Elazığ, Antalya ve Zonguldak illerinde görev yaptı. 1998-2001 yılları arasında Paris, UNESCO’da bulunan Türk temsilciliğine Güvenlik Ataşesi olarak görev yaptı.

İlk şiir Kitabı olan Düşünce isimli şiir kitabını 2011 yılında yayınladı.

2016 Ekim ayında Sinop’ta göreve başlayan ve Resmi Gazete’nin 20 Eylül 2019 günkü sayısında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Malatya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Dağdeviren, evli ve 2 kız 1 erkek 3 çocuk babası.

EMNİYETTE DİĞER ATAMALAR...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, yeni, Emniyet, Müdürü, Ercan, Dağdeviren, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı