Haber Detayı
05 Temmuz 2020 - Pazar 16:57
 
Malatya polisinden af yok; suç ve suçlulara göz açtırılmıyor
İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya polisinden af yok…Emniyet Asayiş ekipleri bir çok olayı au-ydonlattı. Suçlular yakalanıp adalete teslim edildi.
Asayiş Haberi
Malatya polisinden af yok; suç ve suçlulara göz açtırılmıyor

Malatya polisinden af yok;

Suç ve suçlulara göz açtırılmıyor...

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama aynen şöyle: “Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri olarak yapılan çalışmalarda;

Meydana gelen iki ayrı Motosiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili; 15 ayrı işyerine ait 72 saatlik kamera görüntüleri incelenmiş olayı gerçekleştiren (2 şüphelinin kimliği tespit edilerek şüpheliler yakalanmış adli makamlara sevk edilen; (1) şüpheli Tutuklanmış, (1)şüpheli ise mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.

Şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulanan (4) şüpheli şahsın yapılan aramasında  (1115 adet)  UYUŞTURUCU HAP ele geçirilmiştir.

Sorumluluk bölgemizde bulunan bir ikamette meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak: Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekipler olarak yapılan çalışmalar neticesinde bahse konu olayın şüphelisi olarak tespit edilen (1) şahıs tarafımızdan yakalanmış, çalmış olduğu (3500 TL para ile üç adet altın yüzük) elde edilerek gerekli işlemler yapılmıştır.

2 adet kesici Alet

4 adet tabanca 33 adet mermi ele geçirilmiş

Haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve aranma kaydı bulunan (41) şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yakalanarak adli makamlara teslim edilmiştir.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, polisinden, af, yok;, suç, ve, suçlulara, göz, açtırılmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı