Haber Detayı
08 Temmuz 2020 - Çarşamba 20:59
 
Malatya polisinden fuhuş baskınları; 5 şüpheliye ceza 30 eve kapatma
İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya polisi fuhuş yapıldığı tespit edilen (2) farklı adreste (5) şahsa fuhuş konusu ile alakalı olarak 9.250 TL idari para cezası yazıldı. 30 ev kapatıldı.
Asayiş Haberi
Malatya polisinden fuhuş baskınları; 5 şüpheliye ceza 30 eve kapatma

Malatya polisinden fuhuş baskınları;

5 şüpheliye ceza 30 eve kapatma...

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin fuhuş ve kumar baskını ile ilgili yapılan açıklama aynen şöyle:

“Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri olarak Kumar oynayan ve oynatan şahıslar ile Fuhuş Konularına yönelik yapılan denetimlerde;

KUMAR BASKINI…:

Sorumluluk bölgemizde bulunan bir Oyun Salonunu ile bir işyerinde KUMAR  oynandığı tespit edilmiş, kumar oynayan  toplam (8) şahsa 5326 SKM/34. maddesine istinaden toplam 9800 TL   idari para cezası uygulanmış, ayrıca kumar parası olan 385 TL geçici olarak muhafaza altına alınmış, İşletmeci  (2) şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlamak suçundan adli işlem yapılmıştır.

Resim

FUHUŞ YAPANLARA CEZA…:

Fuhuş yapıldığı tespit edilen (2) farklı adreste (5) şahsa fuhuş konusu ile alakalı olarak gerekli idari işlem yapılarak toplamda 9.250 TL idari para cezası yazılmıştır. Bahse konu ikametin mühürlenmesi için ilgili kurumlarla gerekli yazışmalar yapılmıştır.

FUHUŞ YAPILAN 30 İKAMET KAPATILDI…:

Resim

Ayrıca Zührevi Hastalıklarla ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu Başkanlığınca Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekiplerce fuhuş yapıldığı tespit edilen toplam 13 ikamet hakkında 30’ar gün mühürlenme kararı alınmıştır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, polisinden, fuhuş, baskınları;, 5, şüpheliye, ceza, 30, eve, kapatma,
Yorumlar
Haber Yazılımı