Haber Detayı
07 Ocak 2018 - Pazar 17:34
 
Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının başkanlığına Şevket Keskin yeniden seçildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da bugün yapılan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının başkanlığına Şevket Keskin güven tazeleyerek yeniden seçildi.
Gündem Haberi
Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının başkanlığına Şevket Keskin yeniden seçildi

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının başkanlığına Şevket Keskin yeniden seçildi 

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının başkanlığı için Şevket Keskin ile Mehmet Gönültaş yarıştı.
Şevket Keskin yeniden tekrar başkanlığa seçildi.
Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığında güven tazeleyen Başkan Şevket Keskin yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“2018 Yılı Genel Kurulunda şahsıma yeniden görev tevdi eden esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönem yönetimi tüm üyelerimizin yönetimidir. Kaybedenimiz yoktur, Esnafımız kazanmıştır. 
Hayırlı olsun.”

Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonunda 15.cisi gerçekleştirilen Genel Kurulda 1.334 oy kullanıldı.

Şevket Keskin 821

Mehmet Gönültaş 509 oy aldı.

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Şevket Keskin başkanlığındaki Yönetim Kuruluna  Bekir Kazıcı, Abdullah Altuntaş, İzzet Batur, Ali Aksoy, Mustafa Bulut, İdris Arslan, Ali kızılca, Hamdi Cengiz, Muhlis Aydoğdu ve Beyzade Aslan seçildiler.  Denetim Kuruluna ise İsmet Gider, Nihat Karademir ve Doğan Akçadağ getirildiler.

BAŞKAN ŞEVKET KESKİN“ MALATYA’NIN KADERİYLE OYNAYAN FETÖ’NÜN KIRINTILARININ GÜCÜ YETMEYECEK”

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda maaş almadığını belirten ve bu konuda da genel kurul kararı aldıran Keskin, “Hiçbir zaman yay gibi olmadım. Eğilmedim. Ok gibi oldum, sizin sorunlarınızı öyle götürdüm ve götürmeye de devam edeceğim. Ben buradayken hiçbir esnafımın haksızlığı uğradığımı gördüğüm an benim yüreğim parça parça oluyor. Servisçilik yaptım, aldım mı bir tane servis, almadım. Minibüsçülük yaptım, aldım mı bir minibüs, almam. Hiçbir zaman Allah’tan başka kimsenin önünde eğilmedim. Sayın Cumhurbaşkanımızla da konuşurken de, Sayın Başbakanımızla da konuşurken de ve sizin karşınızda da konuşurken de aynı konuşurum. Çıkıp diyorlar ki, ‘Şu partiye gittim, bu partiye gittim, şu kanaat önderine gittim.’ Benim akil insanlarım sizlersiniz. Köşelerde bucaklarda oturup Malatya’nın kaderiyle oynayan FETÖ’nün kırıntıları bugün başka yerde kümelenip esnafa saldırıyorlar. Bunların dün güçleri yetmedi, bugün de yetmeyecek. Yıllarca hizmet ediyorum, hizmet etmeye de devam edeceğim. Eğer bir gün ben bu görevi yapamazsam, bunu anladığım an hepinizi toplayıp özür dileyerek bu görevi bırakırım, yapamadığım işi yapmam, yapmam. Bu herkes biliyor. Milletin iradesine kimse kelepçe vuramaz. Ne diz çöktürebilir ne de insanların vereceği oylara tesir edebilir. Ben buyum. Derdinizle derli olan benim.”

-“ HİÇBİR ZAMAN YÜZÜNÜZÜ YERE BAKTIRMADIM, YÜZÜNÜZÜ EĞDİRECEK HİÇBİR ŞEY YAPMADIM”

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Keskin, oy veren vermeyen herkesin başkanı olduğunu belirterek, tüm üyelere teşekkür ederek, şöyle konuştu:  “Ben gece ve gündüz emrinizdeyim. Malatya’nın emrindeyim. Türk esnaf ve sanatkar camiasının emrindeyim. Dilimin döndüğü kadar, gücümün yettiği kadar, hem Malatya’ya hizmet edeceğim, hem de Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu yönetim Kurulu Üyesi olarak Türkiye’deki tüm esnaf ve sanatkar camiasına hizmet edeceğim. Esnaf camiasına hizmet etmek benim için en büyük şereftir. Hiçbir zaman yüzünüzü yere baktırmadım, yüzünüzü eğdirecek hiçbir şey yapmadım. Bundan sonrada yapmayacağım. Ama şunu söylüyorum; devletine, milletine, ezana, bayrağa ve esnafımıza düşmanların ise her zaman karşısında olacağım. Bana oy veren, vermeyen herkes benim esnafımdır, başımın üzerinde yeri vardır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Şoförler, ve, Otomobilciler, Esnaf, Odasının, başkanlığına, Şevket, Keskin, yeniden, seçildi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı