Haber Detayı
28 Eylül 2017 - Perşembe 00:46
 
Malatya standı Van Fuarında açılıyor; şehrin tanıtımına katkı böyle olur
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Tanıtım böyle olur... Kayısı diyarının Fuarı Van'da yarın açılıyor. Van’da bugün açılacak Fuarda en yoğun ilgiyi Malatya Fuarının görmesi bekleniyor. Ali Cengiz başkanlığında ki Malatya ekibi fuarda kentin tanıtımı için yoğun çaba harcadı standı hazırladı.
Turizm Haberi
Malatya standı Van Fuarında açılıyor; şehrin tanıtımına katkı böyle olur

Malatya standı Van Fuarında...
Malatya standı açılışa hazırlandı. Çalışmalar geç saate kadar sürdü.

Malatya Standını hazırlayan Ali Cengiz başkanlığında ki ekibi bir an olsun Van 11. Karayolları Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaç, Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut Esat Partal, Malatyalılar, halı sektöründe etkin olan Parçikanlı Veysel ve Serkan Ateş kardeşlerle Malatyalılar yalnız bırakmadı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, TÜRSAB’ın destekleriyle Ajans Asya Fuarcılık tarafından; 28 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında Van, Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8. Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarında Malatya standınin hayli ilgi göreceği bugün hazırlıklar sürerken yapılan ziyaretlerde de belli oldu.
28 Eylül Perşembe günü açılacak Fuar 1 Ekim’de sona erecek.
Kültür ve Turizm Şube Müdürü Ali Cengiz ve beraberinde ki Malatya ekibi kayısı diyarının standında misafirlerini ağırlayacak.
HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, standı, Van, Fuarında, açılıyor;, şehrin, tanıtımına, katkı, böyle, olur,
Yorumlar
Haber Yazılımı