Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 06:05
 
Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan’dan Kurban Bayramı kutlama mesajı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… . Güzel haber… Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Kültür Haberi
Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan’dan Kurban Bayramı kutlama mesajı

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan’dan;

Kurban Bayramı kutlama mesajı...

Bayramların gönüller arası sevgi köprüleri oluşturan, yardımlaşma ve dayanışma hissiyatını pekiştiren müstesna günler olduğunu belirten Başkan Özcan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “İslam dünyası olarak, milli ve manevi duyguların doruğa çıktığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.

Görüntünün olası içeriği: Ramazan Özcan

Bayramlar, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının güçlendiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst düzeyde yaşandığı çok özel günlerdir. Ne yazık ki, bu Kurban Bayramı’nı pandemi ortamında kutluyoruz. Dost ve akraba ziyaretlerinin, kalabalık bayramlaşma törenlerinin kısıtlı olacağı bu bayramda, maske, mesafe ve temizlikle ilgili tedbirleri aksatmadan yerine getirmeye gayret etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, dünyanın sağlık ve huzura en fazla ihtiyaç duyduğu bu mukaddes zaman diliminde, başta Malatyalı hemşerilerimiz ve üyelerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'TYATICARET MIB Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, bayramın gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, insanlığa, ülkemize huzur ve sağlık getirmesini dilerim. Ramazan ÖZCAN Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı'

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Ticaret, Borsası, Başkanı, Özcan’dan, Kurban, Bayramı, kutlama, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı