Haber Detayı
23 Nisan 2017 - Pazar 19:13
 
Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan; Gençleri Ülkü Ocaklarına davet etti
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan, “Uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı gençlerimizi korumak en büyük vazifemizdir” dedi. Malatya Olay Gazetesine açıklama yapan Ülkü Ocakları il başkanı Emrah Yılan göreve geldiği günden bu yana gençlere yönelik önemli faaliyetler yürüttüklerini dile getirdi.
Eğitim Haberi
Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan; Gençleri Ülkü Ocaklarına davet etti

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan; Gençleri Ülkü Ocaklarına davet etti...
Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan,  hedefin bilinçli, bilgili, kültürlü ve eğitimli bir gençlik yetiştirmek olduğunu belirtip şunları söyledi:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi
“Ülkü Ocaklarının gençlere çok büyük bir önem verdiğini aktaran Yılan, “Gençlik bizim için çok önemli, bu nedenle gençlerimizi hem sosyal hem de kültürel anlamda iyi yetiştirmek istiyoruz. Bunun için birçok alanda önemli ve anlamlı faaliyetler yürütüyoruz. Ülkü Ocakları olarak bizim Sosyal Faaliyet Birimimiz ile Kültür ve Sanat Birimimizin yürüttüğü bazı çalışmalar ve kurslarımız var. Kültür-sanat anlamında mehteran bölüğümüzü oluşturduk, faaliyetlerine başladı. Yine bunun yanında saz kursumuz var. Eğitim alanında ise, her hafta farklı bir konuda gençlerimize sohbet veriyor ve onları aydınlatıyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Ayrıca, YGS kurslarımız var, orada da üniversiteye hazırlanan gençlerimize destek olmaya çalışıyoruz. Yine eğitim alanında yürüttüğümüz çalışmalara örnek olarak da: Geçtiğimiz günlerde Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Ömer Halisdemir ve Dede Korkut Kütüphanelerini hayata geçirdik. Bunun yanında köy okullarımıza da büyük desteklerimiz oldu. Bu faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecek. İyi bir gençlik yetişmesinden hepimiz sorumluyuz. Ülkemizin kalkınması ve daha iyi yerlere gelmesi açısından gençliğe ne kadar yatırım yaparsak o kadar iyi olur. Biz Ülkü Ocakları olarak bunun farkındayız ve bu yöndeki çalışmalarımız güçlü ve kararlı bir şekilde devam edecek” 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI EMRAH YILAN “KAPIMIZ GENÇLERİMİZE SONUNA KADAR AÇIK”

Malatya Ülkü Ocakları il başkanı Emrah Yılan, gençleri Ülkü Ocaklarına davet edip konu hakkında da şunları söyledi:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
“Biz yaptığımız bu tür faaliyetlere gençlerimizin katılmasını istiyoruz. Her zaman olduğu gibi gençlerimize kapımız sonuna kadar açık. Ülkü Ocakları olarak gençlerimize spor, sanat ve eğitim gibi her alanda destek vermeye hazırız. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey’de bunu her fırsatta dile getiriyor. Amacımız gençlerimize katkı sunmak. Bu kutsal mücadelemiz sonuna kadar sürecek. Çünkü gençlik bizim her şeyimiz” 

MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI ,İL BAŞKANI EMRAH YILAN”UYUŞTURUCUYA KARŞI SAVAŞ ATI”...

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan, Ülkü Ocakları olarak gençleri kötü ve zararlı alışkanlıklardan korumak için büyük mücadeleler  başlattıklarını ifade edip şunları söyledi:
“Üzülerek ve içim kan ağlayarak söylüyorum: Ne yazık ki ülkemizde uyuşturucu denen bir illet var ve bu illet maalesef artık liselerden orta öğretim seviyesine kadar düşmüş durumda. Bizler de Ülkü Ocakları olarak en büyük mücadelemizi bu alanda veriyoruz. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un talimatı ile Türk gençliğini uyuşturucu ve madde bağımlılığından kurtarmak adına büyük bir savaş ve mücadele başlattık.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı gençlerimizi korumak en büyük vazifemizdir. Bu konuda Malatya’da da gençlerimizi bilinçlendirmek ve gençlerimizde farkındalık oluşturmak adına çok önemli faaliyetler yürüteceğiz. Yapacağımız programlarla ve panellerle bu konuda büyük bir adım atacağımızı düşünüyorum. Ben basın aracılığıyla gençlere de seslenmek istiyorum; ‘Damarlarınızdaki asil kanı bu pislikle kirletmeyin"

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan göreve başladıktan bu yana bir çok etkinliğe de imza attı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Malatya Ülkü Ocakarı İl Başkanığı görevini Fevzi Şahin'den devralan yeni Başkan Emrah Yılmaz şimdiden çalışkanlığı ile dikkatleri çekiyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılmaz, Ocak bünyesnde her gün bir etkinliğin yer aldığını ifade etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Malatya Ülkü Ocakları il Başkanı Emrah Yılan ve Gazeteci Ali Aladağ...

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Ülkü, Ocakları, İl, Başkanı, Emrah, Yılan;, Gençleri, Ülkü, Ocaklarına, davet, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı