Haber Detayı
17 Şubat 2019 - Pazar 01:34
 
Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan; Türkiye gençlerini bekliyor
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı Orta Öğretim Teşkilatımızın 2018-2019 Eğitim - Öğretim yılı ikinci döneminin ilk seminerini gerçekleştirdik.
Eğitim Haberi
Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan; Türkiye gençlerini bekliyor

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan;

Türkiye gençlerini bekliyor...


Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan, eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlaması ile yaptığı konuşmada, gençlere önemli tavsiyelerde bulunup derslerine çalışmaları tembihinde bulundu.
Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin şu sözleri ile gençlere seslendi:
Türkiye gençlerini bekliyor. Hem de umutla, hem de heyecanla. Türk gençliği aldanmaz, baskı ve zulme teslim olmaz. Sürüyle uçan kargalara karşı tek başına kartal olmaktır gençlik" dedi.


Ülkenin zorlu dönemlerden geçtiğini konuşmasında dile getiren Ülkü Ocağı İl Başkanı Emrah Yılan “Sürekli olarak dış mihraklar tarafından türlü entrikalar üreterek gerek ekonomi, gerek siyasi yollarla kaos ortamı oluşturulmakta ve bundan nemalanmak istemektedirler. Bunlarla da yetinmemekteler ve Türk toplumunun temel taşı olan aile kültürümüze ve gençlerimiz üzerinde kötü senaryolar hayata geçirerek milletimizin varlığına göz dikmektedirler.
Türk Gençliğinin eğitim ve öğretim noktasında başarılı olup ülkeyi zirveye taşıyacağına inancımız tamdır.”dedi.


Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan sözlerini şöyle noktaladı “Varolsun Orta Öğretimin Yiğit Bozkurt’ları . Gelecek Nesiller için Varolsun Ülkü Ocakları.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Ülkü, Ocakları, İl, Başkanı, Emrah, Yılan;, Türkiye, gençlerini, bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı