Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 17:16
 
Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu eğitimde ve sporda gurur tablosu oluşturdu
Ali Aladağ…:Malatya Olay… Son dakika… Sıcak haber… Gerek Eğitim, gerekse Sporda başarıları ile öne çıkan ve gurur tablosu oluşturan Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu yönetici ve başarılı öğrencileri Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’la buluştu.
Eğitim Haberi
Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu eğitimde ve sporda gurur tablosu oluşturdu

Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu;

vali galip demirel ortaokulu ile ilgili görsel sonucu

Eğitimde ve sporda gurur tablosu oluşturdu...
Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı olan 58. Hükümette Turizm Bakanı, 59. Hükümette önce Turizm Bakanı, sonra Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı olarak görev yapan Güldal Akşit’in öncülüğünde Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu Okul Müdürü Hamit Kapan, Müdür Yardımcı İnan Kokargül, Türkçe öğretmeni Fatma Kargın Okul Aile Birliği Başkanı Osman Gönültaş, öğrenciler Yağmur Naz Şalva, Eyüp Mete İmik'i Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk makamında ağırladı.
ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Güldal Akşit,Vali Galip Demirel Ortaokulu" nun "Galibiz" adlı dergisinin ikinci sayısı için öğrencilerle röportaj gerçekleştirdi.

Resim

Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu öğrencileri ayrıca Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve önceki Bakan Güldal Akşit ile “Galibiz” adlı dergiye de röportaj verdi.

BAKAN SELÇUK “GURUR DUYDUM.”
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulunun başarıları ile gurur duyduğunu dile getirip “Türkiye’de iz bırakan Galip Demirel okulumuzun öğrencileri de onun yolunda başarılarını kat be kat artırarak eğitimlerini sürdürecekler. Bizlerin gururu olacaklar”dedi.
ÖĞRENCİLERE ÇEŞİTLİ HEDİYELER…
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ziyaretin anısına Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulunun öğrenci ve öğretmenlerine çeşitli hediyeler verdi.
TABLOLAR TAKDİM EDİLDİ…
Malatya Vali Galip Demirel Ortaokulu öğretmenlerinden Leyla Kaya Kutlu'nun yapmış olduğu tablolar Bakan Selçuk ile önceki Bakan Akşit’e takdim edildi.
ÖNCEKİ BAKAN AKŞİT “ÇOK DUYGULANDIM…”

Resim
Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı olan 58. Hükümette Turizm Bakanı, 59. Hükümette önce Turizm Bakanı, sonra Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Güldal Akşit şunları söyledi: “Babamın ismini layıkıyla taşıyan öğretmen ve öğrencilerle gurur duydum.Duygulandım. Hüzünlendim ve çok mutlu oldum.
Ülkemizin Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a da teşekkür ediyorum. Okulumuzun müdürünü, yöneticilerini, öğretmenlerini, okul aile birliğini ve öğrencilerini yürekten tebrik ediyorum. Okulumuzdan yeni Galip Demirel’ler yetişecektir”. 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Vali, Galip, Demirel, Ortaokulu, eğitimde, ve, sporda, gurur, tablosu, oluşturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı