Haber Detayı
24 Kasım 2017 - Cuma 21:26
 
Malatya Vefanın başşehri olduğunu Beşiktaş’ı bağrına basarak gösterdi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya vefanın başşehri olduğunu ortaya koydu…İstanbul’da kapılarını Malatya’ya açan Beşiktaş’a da Malatya’da tüm kapılar sonuna kadar açıldı.
Spor Haberi
Malatya Vefanın başşehri olduğunu Beşiktaş’ı bağrına basarak gösterdi

BAŞKAN FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞLILARLA BULUŞTU…

Malatya'da Beşiktaş rüzgarı.

Vefa...


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Deniz Atalay (As Başkan, Kulüpler Birliği ve Federasyon Temsilcisi, Bolu-Gerede Tesisi'nden Sorumlu.), Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.) ve Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.), Malatya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Fendoğlu’nun ev sahipliğinde Malatya Ramada Altın Kayısı Otel’de düzenlenen etkinlikte; Malatya Valisi Ali Kaban, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Malatya Jandarma Alay Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve E. Y. Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile bir araya geldi.

Sıcak bir ortamda geçen etkinliğin sonunda pasta kesildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.

ŞENEL GÜNEŞ’E ÇİÇEK, JEREMAİN LENS’E DOĞUM GÜNÜ
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in öğretmenler günü ile futbolcu Jeremain Lens’in doğum günü, Malatya’da kamp yapılan otelde kesilen pastalarla kutlandı.

Takım kaptanı Tolga Zengin, Teknik Direktör Şenol Güneş’e takım arkadaşları adına çiçek verdi ve öğretmenler gününü kutladı.

Ayrıca Teknik Direktör Şenol Güneş, teknik ekip ve futbolcular yeni yaşında Jeremain Lens’e mutluluklar diledi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Vefanın, başşehri, olduğunu, Beşiktaş’ı, bağrına, basarak, gösterdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı