Malatya, Velioğullarından Selami Acı trafik kazasında hayatını kaybetti
Haber
01 Nisan 2018 - Pazar 22:26
 
Malatya, Velioğullarından Selami Acı trafik kazasında hayatını kaybetti
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Acı haber… Malatya’nın ve Türkiye’nın en büyük aşiretlerinden olan Velioğulları’nın sevilen ismi Turizm iş dünyasında oteller zinciri ile tanınan Selami Acı trafik kazasında hayatını kaybetti.
- Haberi
Malatya, Velioğullarından Selami Acı trafik kazasında hayatını kaybetti

Malatya, VelioğullarındanSelami Acı trafik kazasında hayatını kaybetti…
Malatya’da turizm sektöründe oteller zincirini kurarak çok sayıda işsize iş kapısı açan ve başkent Ankara’da da Kzılcıhamam’da turizm sektöründe kurduğu işletmelerle faaliyet gösteren Selami Acı bugün geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.
Genç yaşta aile şirketinde turizm sektöründe faaliyetler gösteren ve oldukça da sevilen birisi olan Selami Acı’nın cenazesi Ankara’dan Malatya’ya getirtilerek yarın öğlen Malatya Şehir mezarlığında toprağa verilecek.
Aile taziyeleri SKG arkasında ki evlerinde kabul ediyor.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Malatya Olay Televizyonu ve Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aladağ’ın ve MHP MYK Üyesi Ömer Ekci'nin yeğeni olan Velioğlu aşiretinin sevilen ismi Nuri Acı’nın Torunu recep Acı’nın oğlu olan, Makatya Büyükşehir belediyesi Meclis Üyesi Hilal cı’nın yeğeni Selami Acı’nın ölüm haberi büyük üzüntüye yol açtı.
Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya,, Velioğullarından, Selami, Acı, trafik, kazasında, hayatını, kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı