Haber Detayı
02 Temmuz 2017 - Pazar 15:06
 
Malatya’ya acı haber ulaştı...Öğretim üyesi Muharrem Çakmak ile eşi öldü, 2 çocukları komada
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Yardımcı Doçent Doktor Muharrem Çakmak ile eşi Şennur Çakmak vefat etti. İki çocukları yoğun bakımda Çocukları Kayseri’de yoğun bakımda tedavi altındalar. Bayram tatili sonrası Malatya’ya dönmek için yola çıkan aile Kayseri yakınlarında trafik kazası geçirdi.
Asayiş Haberi
Malatya’ya acı haber ulaştı...Öğretim üyesi Muharrem Çakmak ile eşi öldü, 2 çocukları komada

Muharrem Çakmak ile eşi öldü, 2 çocukları komada...
Kayseri yakınlarında meydana gelen feci trafik kazasında Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Yardımcı Doçent Doktor Muharrem Çakmak ile eşi Şennur Çakmak hayatını kaybetti. 2 çocukları da ağır şekilde yaralanarak hastaneye kaldırıldılar.

KURAM KURSU ÖĞRETİCİSİ...

Yrd.Doç.Dr. Muharrem Çakmak'ın eşi Şennur Çakmak'da İnönü Üniversitesi Kuran Kursu Öğreticisi olarak görev yapıyordu.

Kazada araçı kullanan Muharrem Çakmak ile Kur’an kursu öğreticisi olan eşi Şennur Çakmak olay yerinde hayatını kaybederken, çocukları Muhammet ve Emre olay yerine gelen ambulansla Kayseri’de hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındılar.

UŞAK'TA TOPRAĞA VERİLECEKLER...

Çakmak çiftinin cenazeleri memleketleri Uşak’ta toprağa verilecek.

KİM NE DEDİ ?
MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. AHMET KIZILAY

“Elim bir trafik kazası sonucu İlahiyat Fakültesi öğretim üyemiz Yrd.Doç..Dr.Muharrem Çakmak hocamız ve eşi Şennur Hanım vefat etmiştir. İki çocuğu yoğun bakımda tedavi görmektedir. Hocamız ve eşine Allah'tan rahmet diliyorum. Çocuklarımıza şifa diliyorum.
Fakültemiz mensuplarına ve kederli ailesine başsağlığı dilerim.”
MEHMET KUBAT “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN.”
“Fakültemiz Öğretim Üyesi, canımız, ciğerimiz, dostumuz, arkadaşmız Yrd. Doç. Dr. Muharrem Çakmak ve eşi, bayram dönüşü Kayseri yakınlarında geçirdikleri elim trafik kazası sonucu Hakk'ın rahmetine kavuşmuşlardır.
Aynı araçta bulunup ağır yaralanan iki çocukları ise Kayseri'deki hastaneye kaldırılmış, yoğun bakım ünitesinde sizlerden dua beklemektedirler... 
Cenab-ı Allah Muharrem hocamız ve eşine rahmet etsin, taksiratını affetsin, mekânlarını Cennet eylesin...
Yoğun bakımda bulunan çocuklarına âcil şifalar diliyorum...”
ABDULLAH ŞENOL
“İnönü Üniv. İahiyat Fak. Öğr. Üyesi Yard. Doć. Muharrem Çakmak hocamız, Kayseri de geçirdiği trafik kazasında eşi ile birlikte hakkın rahmetine kavuştu. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalanlara Allah sabırlar versin.”
MEHMET ENGİN 
“Üniversite k.k.ö. şennur çakmak ailesi ile trafik kazası geçirmiş kaza sonucu kendisi ve eşi ilahiyat fakültesi öğretim görevlisi yrd. doç. dr. muharrem çakmak vefat etmiştir. iki çocuğu da Kayseri’de yoğun bakım ünitesinde tedavi görmektedirler. vefat eden hocalarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına ve camiamıza sabrı cemil dileriz. yaralı çocuklarımıza acil şifalar diliyoruz.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’ya, acı, haber, ulaştı...Öğretim, üyesi, Muharrem, Çakmak, ile, eşi, öldü,, 2, çocukları, komada,
Yorumlar
Haber Yazılımı