Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 15:19
 
Malatya Yeşilyurt belediyesporlu futbolculardan tedbirli yolculuk
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Yeşilyurt belediyespor, Çarşamba günü deplasman da saat 14.30’da Pazarspor’la karşı karşıya gelecek. Kafile tedbir alıp yola çıktı.
Spor Haberi
Malatya Yeşilyurt belediyesporlu futbolculardan tedbirli yolculuk

Malatya Yeşilyurt belediyesporlu;

Resim

Futbolculardan tedbirli yolculuk...

Resim
Malatya Yeşilyurt belediyespor kafilesi bugün Malatya’dan uçakla Trabzon’a uğurlandı. Futbolcuların Koronavirüs’e karşı tedbirleri dikkat çekti. Maske ve eldiven takan futbolcular tedbiri elden bırakmıyor.

Resim
Virüs’e karşı dikkatli olan futbolcular Pazarspor maçında hedeflerinin galibiyet olduğunu ifade ettiler.

BAŞKAN MEHMET ÇINAR "TEDBİRLİ OLMALIYIZ...3 PUAN BEKLİYORUZ..."

Resim

Yeşilyurt belediye Başkanı ve Yeşilyurtspor'un fahri başkanı Çınar, Yeşilyurtlu futbolcuların tedbirli olduklarını ifade edip” Futbolcularımızdan Pazar maçında 3 puan bekliyoruz.”dedi.

HALKIMIZIN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİZİM ÖNCELİĞİMİZDİR”

Dünyayı tehdit eden ‘Koronavirüs’ salgınından minumum seviyede etkilenmek adına gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Çınar, “ Halkımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Son günlerde ortaya çıkan Koron virüsten dolayı hijyen kurallarına biraz daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor.

Resim

Yeşilyurt Belediyesi olarak hijyen konusunda kendi tesislerimizde; ekiplerimiz daha hassas bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan da zabıta ekiplerimiz lokantalar, fırınlar ve gıda maddesi satan iş yerlerini aralıksız bir şekilde denetliyor. Vatandaşlarımızın sağlıklı ürünler tüketmesi için belirtilen kurallara uymayan işyerlerine yönelik asla taviz vermeyeceğiz ve gerekli adımları atacağız.

Resim

Ayrıca Koronavirüs salgını riskinin gündeme gelmesiyle fahiş fiyat uygulamak isteyen işyerlerine engel olmak adına eczane, market ve diğer satış yerlerinde ki denetim çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz.” dedi.

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Yeşilyurt, belediyesporlu, futbolculardan, tedbirli, yolculuk, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı