Haber Detayı
15 Kasım 2017 - Çarşamba 18:22
 
Malatya’yı Çakır’la Kahtalı karış karış dolaşıyor; durmak yok yola devam
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Şehri Emini Ahmet Çakır ile Ak Parti il başkanı Hakan Kahtalı, karış karış kayısı diyarını dolaşıyor. Bugün ki durak Kuluncak'tı...
Yaşam Haberi
Malatya’yı Çakır’la Kahtalı karış karış dolaşıyor; durmak yok yola devam

Malatya’yı Çakır’la Kahtalı karış karış dolaşıyor; Hizmet yolunda durmak yok yola devam
Malatya Büyükşehir belediye başkanı Ahmet Çakır, Malatya Ak Parti il başkanı Hakan Kahtalı, bugün de Kuluncak ilçesini ziyaret ettiler. Başkan Çakır ve Kahtalı’ya partililer de eşlik etti.
Kuluncak Kaymakamı Mehmet Erdem’i, Kuluncak belediye başkanı Mehmet Boyraz’ı ziyaret eden Başkan Çakır ve Kahtalı daha sonra çeşitli temaslarda bulunup yapılan hizmetleri de yerinde incelediler.Başkan Çakır ne dedi?

"Ve yine Büyükşehir Belediyesi olarak, Kuluncak ilcemize bir meydan kazandırdık.Yolları, kaldırımları, aydınlatma ve peyzaj uygulamalarımız ile Kuluncak'ın çehresini başanbaşa değiştirdik.

Büyükşehir Belediyesi olarak Kuluncak İlçemizde 108 km asfalt, 57 km yol genişletme, 59 km yeni yol, 15 km stabilize çalışması yaptık. Maski Genel Müdürlüğümüz Kuluncak İlçemizde 11 milyon TL maliyetindeki 125 km lik altyapı çalısmasının 97 km sini bitirdi.

Kuluncak İlçemizdeki çalısmalarımızı inceledikten sonra hemsehrilerimizle hasbihal ettik. Misafirperverlikleri için tüm hemsehrilerimize teşekkür ediyorum.

Gezinin sonunda ise; Söğüt Mahallesi Korular güzergahında geleceğimizin sahipleri çocuklarımız ve sandalyesine aldırmadan gözleri ile bize umut veren kardeşimizle karşılaştık. Bizlere de onlarla kucaklaşmak, ortama verdikleri güzel havayı teneffüs etmek düştü. İyi ki varsınız..."

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’yı, Çakır’la, Kahtalı, karış, karış, dolaşıyor;, durmak, yok, yola, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı