Malatya'yı heyecanlandıran başkan adayı; Ahmet Köse 100 milyon dedi
Haber
31 Temmuz 2020 - Cuma 23:41
 
Malatya'yı heyecanlandıran başkan adayı; Ahmet Köse 100 milyon dedi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’yı yıllar sonra heyecanlandıran bir başkan adayı çıktı…Yeni Malatyaspor Başkanlığına aday olan Ahmet Köse 100 milyon dedi.
Spor Haberi
Malatya'yı heyecanlandıran başkan adayı; Ahmet Köse 100 milyon dedi

Malatya'yı heyecanlandıran başkan adayı;

Ahmet Köse 100 milyon dedi...

Yeni Malatyaspor kulübü başkanlığına adaylığını açıkladığı günden bu yana medya organlarında geniş yer bulan Ahmet Köse “Malatya’mıza canımız feda” dedi.

Yeni Malatyaspor Başkan adayı Ahmet Köse ardından da şu açıklamayı yaptı:

“Başlangıç için 15 milyon Tl sponsorluk sözü, hedef 100 milyon Tl”

15 MİLYON TL….

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da başkan adaylığını açıklayan Ahmet Köse, sarı-kırmızılı kulübün isim hakkıyla ilgili olarak Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarından 15 milyon liralık sponsorluk sözü aldıklarını duyurdu.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın ABD ve yurt dışındaki diğer operasyonlarını yöneten Ahmet Köse, yaptığı yazılı açıklamada, Yeni Malatyaspor'da mali disiplinini sağlamayı, kulübün finansal durumunu düzelterek sürdürülebilir bir yapı oluşturmayı hedeflediğini duyurdu.

Sponsorluk görüşmelerinde önemli bir yol katettiklerini aktaran Ahmet Köse, takımın isim hakkı için Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ile 15 milyon lira karşılığı sözleştiklerini, tamamı profesyonellerden kurulu güçlü bir yönetim ekibi kuracaklarını ifade etti.

HEDEF 100 MİLYON TL…:

Mali açıdan güçlü, sportif olarak da başarılı bir takım oluşturmak için yola çıktıklarının altını çizen Ahmet Köse, bakın neler dedi?

"Yeni Malatyaspor'un sürdürülebilir ve güçlü bir mali yapıya kavuşması öncelikli hedefimiz. Camiamızın ve taraftarlarımızın hayalini kurduğu finansal ve sportif açıdan başarılı kulübü oluşturacağız. Sporda dünyanın önde gelen ülkelerinde uygulanan modelleri ve projeleri hayata geçirerek, Yeni Malatyaspor'un marka değerine katkı sağlayacağız. Kuracağımız yapıyla Türk futboluna örnek olacak bir kulüp haline gelmeyi ve sponsorluk gelirlerinde birkaç yıl içinde 100 milyon lirayı aşmayı hedefliyoruz."

MALATYA’DA HEYECANA YOL AÇTI…:

Ahmet Köse’nin Yeni Malatyaspor kulübü başkanlığına aday olması ve açıklamaları Malatya’da heyecana yol açtı.-

BAŞKAN ADAYI AHMET KÖSE “MALATYAMIZA CANIMIZ FEDA…”

Başkan Adayı Ahmet Köse, açıklamasında “Malatyamıza canımız feda” demesi kent dinamiklerini de harekete geçirdi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'yı, heyecanlandıran, başkan, adayı;, Ahmet, Köse, 100, milyon, dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı