Malatya Büyükşehir 'e bayan aday adayı mı geliyor?
Haber
31 Ekim 2013 - Perşembe 11:09
 
Malatya Büyükşehir 'e bayan aday adayı mı geliyor?
Ak Parti'den Milletvekili aday adayı olan Diş hekimi Selma Güner'e Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı ol baskısı
Siyaset Haberi
Malatya Büyükşehir 'e bayan aday adayı mı geliyor?


DİŞ HEKİMİ SELMA GÜNER'E BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI OL BASKISI

Diş Hekimi Selma Güner'e belediye başkan aday adayı ol baskısı Ak Parti'den Milletvekili aday adayı olan ve şu an Kamu Hastaneleri genel Sekreterliğinden uzman olarak görev yapan Diş Hekimi Selma Güner'e Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı olması için yoğun baskı olduğu haber alındı.

Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı olması için yoğun baskı altında olan Diş hekimi Selma Güner ise şu ana kadar her hangi bir açıklama yapmadı ve " Malatya Büyükşehir belediye başkanlığıan aday olacakmısınız ? " sorusuna şu cevabı verdi : "Ak Parti'den Milletvekili aday adayı oldum. Şu an belediye başkan aday adayı olmam isteniyor. Başbakanımızın hanımlara tanıdığı pozitif ayrımcılık ortada. Her hanım kardeşimiz aday adayı olabilir. Elbette hanım elinin değdiği yer daha ayrı bir güzel olur. Şu an bir şey söylemem asla doğru olmaz Görüşmelerim tabiki oluyor. Bakalım gelecek günler neler getirecek." Diş hekimi Selma Güner'in Milletvekil aday adayı olduktan sonra Malatya Büyükşehir belediye başkan aday adayı olup olmayacağı ise önümüzdeki hafta netlik kazanacak.

Kaynak- Malatya Beydağı-Malatyagerçek

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ak, Partiden, Milletvekili, aday, adayı, olan, Diş, hekimi, Selma, Günere, Malat
Yorumlar
Haber Yazılımı