Malatya tanıtımına katkı oldular
Haber
11 Kasım 2013 - Pazartesi 04:38
 
Malatya tanıtımına katkı oldular
Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Tiyatro Topluluğu 'Zır Zır Deli' adlı oyunu 13 Kasım Çarşamba günü Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde sergileyecek.
Sanat Haberi
Malatya tanıtımına katkı oldular

Malatya Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı İshak Şekeroğlu yaptığı açıklamada;
“Tiyatro Topluluğumuz tarafından hazırlanan Ömer konakçı’nın yazıp yönettiği, yoğun istek üzerine Malatya’da birçok kez sergilenen geçen hafta da Elazığda sahnelenen Zır Zır Deli adlı oyunumuzu 13 Kasım Çarşamba günüde Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde sergileyeceğiz. Davetlerinden dolayı Sivas Cumhuriyet Üniversitesine, Genç Akademi Kulübüne ve özellikle Kulüp Başkanı Mustafa Kumtepe’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Şekeroğlu ayrıca; “Tiyatro topluluğumuz çok yoğun ve istekli bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yıl boyunca bol bol oyunlar sergilenecek. Sivastan döndükten sonra Ankara Malatya günlerine katılacağız, ardından ‘Salak Oğlum’, ‘Erkekler Köyü’, Çanakkale Tiyatrosu ve çocuk tiyatrolarını sergileyeceğiz. Bu anlamda bize destek veren Halk Eğitim Müdürümüz Veysel Güler’e yönetmenimiz Ömer Konakçı’ya ve oyuncu kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Halk, Eğitim, Merkezi, Gençlik, Spor, Kulübü, Tiyatro, Topluluğu, Zır, Zır, Deli
Yorumlar
Haber Yazılımı