Malatyalı Avukat Mehmet Nuri Koşar MHP'den Milletvekili aday adayı
Haber
25 Nisan 2018 - Çarşamba 18:57
 
Malatyalı Avukat Mehmet Nuri Koşar MHP'den Milletvekili aday adayı
Siyaset Haberi
Malatyalı Avukat Mehmet Nuri Koşar MHP'den Milletvekili aday adayı

Malatyalı Avukat Mehmet Nuri Koşar Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adayı
Malatya’nın tanınmış önde gelen hukukçularından olan Avukat Mehmet Nuri Koşar, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adayı oldu
Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adaylığını açıklayan Avukat Mehmet Nuri Koşar “Erken seçim, Türkiye’mize hayırlı olsun.
Malatya’mız için olumlu çalışmaları desteklemeye halkımızın ihtiyaçlarına eşit yaklaşmaya ilimizin de hak ettiği yeri alması hususunda inisiyatifimizi kullanmaya yapılan hizmetler yetmez. Daha fazla yatırım ve hizmetlere talip olmak için yola çıktık.

avukat mehmet nuri koşar ile ilgili görsel sonucu
Bu seçim iç ve dış şer güçlerin oyunlarının bozulması için yani yeni ve çok daha güçlü bir Türkiye için atılması gereken, en büyük adım olacaktır. Bu durum ülkemizin geleceği açısından hayati durum arz etmektedir. İlimiz ölçeğinde ise, birlik ve beraberliğin çok güçlü olması gerekir. 
Bunu da ben bilirim mantığı veya sen ben değil, vicdan ve değer yargısı her zaman ön planda tutularak, sahada, gönüllerde, samimiyetimizle, kardeşlik hukuku çerçevesinde, ortak aklı arayarak, milletimizle kucaklaşarak, güçlü istişarelerle ve beraberinde ekonominin enstrümanlarını harekete geçirmek suretiyle, Malatya için birlikte elimizi taşın altına koyarak, projeler ortaya çıkararak, gönül alarak yapmak durumundayız. Bu bağlamda, bu davaya büyük emekler vermiş, MHP çatısı altında, Malatya adına bir çok büyük projenin içerisinde olmuş, bu değişim ve dönüşümün mimarı, bu kutlu davanın ve hareketin lideri sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin çizdiği yolda yürüyeceğiz
Malatya’nın bir evladı olarak tecrübemle, Malatya’ma hizmet düşüncesiyle bu yola Allah’a sığınarak çıktım. Allah nasip ederse, birlik ve beraberlik resmimizi vatandaşlarımızla gönül gönüle sahada vereceğiz. Sürecin hayırlara vesile olmasını diliyorum. “

avukat mehmet nuri koşar ile ilgili görsel sonucu
MEHMET NURİ KOŞAR KİMDİR?
Malatya’nın Akçadağ ilçesinden 1979 dünyaya gelen Mehmet Nuri Koşar ilk orta ve liseyi Malatya’da tamamladı.
İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan evli 3 çocuk babası Mehmet Nuri Koşar aktif olarak serbest avukatlık yapmakta.
Ülkücü camianın sevilen isimlerinden birisi olan Mehmet Nuri Koşar sosyal faaliyetler de de aktif olarak görev alıyor.

avukat mehmet nuri koşar ile ilgili görsel sonucu
Malatya Evet platformu çağrı heyetinde de yer alan Avukat Mehmet Nuri Koşal, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde MHP’den Milletvekili aday adayı olmak için yola çıktı.

malatya evet platformu ile ilgili görsel sonucu

Mehmet Nuri Koşal, Evet platforumunda da 3 MHP'li isimden Malatya'da biri olarak yer almıştı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Avukat, Mehmet, Nuri, Koşar, MHP'den, Milletvekili, aday, adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı