Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 02:13
 
Malatyalı Galip Demirel ödülü, Havsa Kaymakam Kısa’ya verildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk İdareciler Derneği (TİD) tarafından 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla Ankara'da ödül töreni düzenlendi. Törene yoğun katılım oldu.
Gündem Haberi
Malatyalı Galip Demirel ödülü, Havsa Kaymakam Kısa’ya verildi

Malatyalı Galip Demirel ödülü;

Havsa Kaymakam Kısa’ya verildi...
‪Ankara’da düzenlenen törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, önceki Bakan Güldal Akşit, Türk İdareciler Derneği Başkanı Saffet Arıkan Bedük ve davetliler katıldı.
Yılın idarecilerine de ödüller verildi. 
Malatyalı Galip Demirel anısına düzenlenen ödül töreni Kaymakam Neslihan Kısa’ya, önceki Bakan, Cumhurbaşkanı Danışması Güldal Akşit tarafından verildi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar
Akşit ödül töreni ile ilgili şöyle konuştu “10 Ocak İdareciler Günü kutlamasında Babamız Adına verilen “Merhum Vali Galip Demirel Başarılı idareci Sosyal Hizmet Ödülü”nü

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Bu ödülü Hak Kazanan Edirne Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa’ya İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve kardeşim Serdar Demirel’le birlikte taktim ettik.‬”dedi.

BEDÜK NE DEDİ?

Malatya’nın önceki Valilerinden TİD Genel Başkanı Seffet Arıkan Bedük şunları syledi “Ülkemizde huzur ve güvenin sağlanması,vatandaşın hakkı ve hukukunun korunması,ülkemizin ekonomik sosyal ve kültürel kalkınması için Devletin şefkatli eli ve yüreği,olarak gece gündüz demeden üstün bir görev anlayışı ile çalışan,tüm Mülki İdare Amirlerimizin, 10 Ocak İdareciler gününü kutlar,sağlıklar ve başarılar dileriz.Allahtan Tüm Şehitlerimize ve vefat eden meslektaşlarımıza rahmet,hastalara acil şifalar temenni ediyoruz.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Galip, Demirel, ödülü,, Havsa, Kaymakam, Kısa’ya, verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı