Malatyalı Gümüş ve Aslan; Ailelerinin Mutlu Günü
Haber
25 Kasım 2020 - Çarşamba 18:40
 
Malatyalı Gümüş ve Aslan; Ailelerinin Mutlu Günü
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Güzel haber… Yüzükler takıldı... Mutluluk yolunda ilk adım atıldı… Zeynep Gümüş ile Eyüp Aslan’ nişanlandı. Çiftin nişan merasimine yoğun katılım olduğu gözlendi.
Kültür Haberi
Malatyalı Gümüş ve Aslan; Ailelerinin Mutlu Günü

Malatyalı Gümüş ve Aslan; 

Ailelerinin Mutlu Günü...

Aslan ve Gümüş Ailelerinin Mutlu Günü

Malatya’da bir otelde gerçekleştirilen Nişan töreninde çiftlerin yüzükleri takıldı ve düğün tarihi de belirlendi.

Malatya’nın tanınmış simalarından olan iş insanı TÜMSİAD Genel Merkez yönetim kurulu üyesi Murat Gümüş ve İş adamı İbrahim Aslan’ın mutlu gününde dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

Nişan törenine Önceki dönem Gümrük ve Ticaret Bakanı AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Kaymakamı Abdulkadir Duran, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Avukat Muhammet Yalçınkaya, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Müftüsü Veysel Işıldar ile Dost ve yakınları katıldı.

Murat Gümüş burada yaptığı konuşmada, “ Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan Sayın Bakanıma, Büyükşehir belediye başkanıma, Battalgazi Kaymakamıma, il emniyet müdürüme, il müftümüze, ilçe başkanıma ve tüm dost ve akrabalarıma yürekten ve gönülden teşekürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Gümüş, ve, Aslan;, Ailelerinin, Mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı