Haber Detayı
21 Nisan 2016 - Perşembe 20:50
 
Malatyalı Haydar Işık'ın Yola Geldik filminin galası Pazar'a
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Malatyalı Haydar Işık'ın yönettiği Orhan Aydın, Meral Kaplan ve Serkan Şengül'ün başrollerini paylaştığı, "Yola Geldik" filminin galası İstanbul'da yapıldı. Filmin 2. galası Malatya'da yapılacak... Ayrı MalatyaPark AVM'de Avşar Sinemalarında film biletler alınarak izlenecek.
Sanat Haberi
Malatyalı Haydar Işık'ın  Yola Geldik filminin galası Pazar'a

ORHAN AYDIN, MERAL KAPLAN VE SERKAN ŞENGÜL'ÜN BAŞROLLERINI PAYLAŞTIĞI, "YOLA GELDIK" FILMININ GALASI YAPILDI.

Malatyalı Haydar Işık'ın yönettiği Orhan Aydın, Meral Kaplan ve Serkan Şengül'ün başrollerini paylaştığı, "Yola Geldik" filminin galası İstanbul'da yapıldı.

Sıra Malatya'da.

Pazar günü 18. 30 da MalatyaPark AVM'de Avşar sinemalarında Yola Geldik filmi biletler alınaral izlenecek.

Malatyalı yönetmen haydar Işık Malatyalıları filmini izlemeye davet etti.

Basın mensuplarına açıklama yapan Orhan Aydın, filmin trajikomik bir mafya kovalamacası hikayesi olduğunu söyledi.

Filmde çok küfür kullanıldığı yönündeki eleştirilere katılmadığını dile getiren Aydın, "İnce, gün yüzü görmemiş, çok güzel espriler var. Arkadaşlarımız çok güzel oyunculuklar çıkardı. Her biri kendi karakterini çok iyi yansıttı. Biz küçük girişimcilerin, 'Bizler de bu işin içerisinde varız. Bu işi tekelleştirmeyelim. Bizlere de yol açın' seslenişidir." dedi.
Aynı zamanda filmin ortak yapımcılarından olan Aydın, "Film için arabalarımızı, dairelerimizi, tarlalarımızı, arsalarımızı sattık ama billboardları unuttuk." ifadesini kullandı.

Ukraynalı "Oksana" karakterini canlandıran Meral Kaplan, filmde çok inanarak oynadığını kaydederek, "Ekip arkadaşlarımı çok sevdim. Hepsi işinde çok iyi. Çekimlerde çok eğlendik. İzleyin ve siz de eğlenin." diye konuştu.

MALATYALI HAYDAR IŞIK NE DEDİ?
Yönetmenliğini Haydar Işık'ın üstlendiği "Yola Geldik", çalıştıkları akaryakıt istasyonundaki yüklü miktardaki parayı eğlencede harcayan Kutay ve Yusuf adlı iki arkadaşın başından geçen komik ve aksiyon dolu olayları konu alıyor.
Yapımcılığını İsmail Çağlar'ın yaptığı filmde ayrıca Ferdi Kurtuldu, Ayça Kuru, TeomanGelmez, İrfan Aslanhan, Başak Koşucu gibi isimler rol alıyor.


Görüntü yönetmenliğini Mustafa Ekmekçi'nin üstlendiği filmin müzikleri ise Saki Çimen'e ait.
Senaryosunu Orhan Aydın'ın yazdığı film, 22 Nisan'da vizyona girecek.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Haydar, Işık'ın, , Yola, Geldik, filminin, galası, Pazar'a,
Yorumlar
Haber Yazılımı