Haber Detayı
05 Nisan 2016 - Salı 15:16
 
Malatyalı Haydar Işık'tan Yola geldik sinema filmi yakında gösterimde
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Malatyalı yönetmen Malatyalı Haydar Işık'tan Yola geldik sinema filmi yakında gösterime girecek...Malatyalı yönetmen Haydar Işık bugün gazetecilerle buluşup filmi hakkında açıklamalarda bulundu. Hayli dikkat çekecek olan filme en büyük Malatyalıların ilgi göstermesi bekleniyor. Malatya Avşar Otelde gazetecilerle bir araya gelen Malatyalı yönetmen yeni eserlerin yolda olduğunu söyledi..
Sanat Haberi
Malatyalı Haydar Işık'tan Yola geldik sinema filmi yakında gösterimde

MALATYALI YÖNETMENDEN GİŞE ROKARLARI KIRACAK BİR SİNEMA FİLMİ DAHA...

O Malatyalı...

O bir Işık...

O Malatyalı Yönetmen Haydar Işık...

Malatyalılar'ı filmine bekliyor...Ve diyor ki...Ben Malatyalılar'a emanetin...Haydar Işık'tan yine ses getirecek bir sinema filmi...

Yola geldik sinema filmi...Yakında gösterime girecek...Osman Avşar'a ait Avşar otelde gazetecilerle buluşan haydar Işık Yola Geldik filmin 22 Nisan tarihinde sinemalarda gösterime gireceğini dile getirip Malatyalılar'ı filme davet etti ve "Ben malatyalılara emanetim.''Yola Geldik'' 22 Nisanda Sinemalarda. Güzel bir komedi & mafya filmi sizleri bekliyor"dedi.

Yola Geldik filmin büyük ses getireceği şimdiden konuşulmaya başlandı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Uğur Hanbey Aladağ...

Mehmet Erkan Doğan

alt="" src="https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12417516_938946189557208_5616927050237660976_n.jpg?oh=7186f7afb9839b129f87a29f6123a165&oe=57833808" style="height: 416px; width: 555px;" type="image" />

Malatya’lı Genç Yönetmen Haydar Işık’ın son sinema filmi “Yola Geldik” Basına Tanıtıldı.

 Malatyalı yönetmen Haydar Işık , “Yola Geldik” sinema filminin tanıtımı için basın mensuplarıyla bir araya geldi. İstanbul’da çekilen film 22 Nisanda vizyona gireceğini belirten Işık, filmin özellikle Malatyalılardan ilgi görmesini beklediklerini söyledi.

 İkinci Bir Gala Malatya’da düşünülüyor.

  Yönetmen Haydar Işık İstanbul’da yapılacak olan galadan sonra filmin oyuncularını Malatya’ya davet ederek 2. Bir galayı 23-24 Nisan tarihlerinde Malatya’da yapmak istediklerini bu bağlamda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

 Yeni Film Projesinde Malatya’lı bir aile konu olacak.

  Ayrıca yeni sinema filmi projeleri üzerinde de çalışmaya başladıklarını ifade eden Yönetmen Işık bu projede çekimlerin Almanya ve Türkiye’de yapılacağını,Türkiye’deki çekimlerin ise özellikle Malatya’da yapmak istediğini belirterek konu ile ilgili ilerleyen günlerde bilgi paylaşacağını ifade etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Haydar, Işık'tan, Yola, geldik, sinema, filmi, yakında, gösterimde,
Yorumlar
Haber Yazılımı