Malatyalı hayır sever; Teoman Mutlu memleketinin gençliğini unutmadı
Haber
24 Aralık 2020 - Perşembe 21:17
 
Malatyalı hayır sever; Teoman Mutlu memleketinin gençliğini unutmadı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatyalı genç iş insanı Teoman Mutlu, memleketinin gençliğini unutmadı…Başlatılan kampanyaya Teoman Mutlu 44 tablet ile katkısını sundu.
Eğitim Haberi
Malatyalı hayır sever; Teoman Mutlu memleketinin gençliğini unutmadı

Malatyalı hayır sever;

Teoman Mutlu memleketinin gençliğini unutmadı...

Her fırsatta Malatya'nın sorunları ve dertlerine duyarsız kalmayan, Şehrin en değerli yapı taşları Gençliğine önemli katkılar sunan Teoman Mutlu'dan Yeşilyurt Belediyesi tarafından organize edilen destek kampanyasına "Dört Dörtlük" destek verdi.

Yeşilyurt Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünün başlattığı “Bir tablet bağışla eğitimin kalbine dokun" kampanyasına 44 Tablet ile desteğini sundu.

Türkiye Değişim Partisi’nin Kurucu Üyesi Amerika’da yaşayan Malatyalı iş insanı hayır sever Malatya İdman Yurdu Başkanı Teoman Mutlu 44 tablet desteği ile ilgili bakın ne dedi?

"Ben bu topraklarda yetiştim , bu toprakların suyu ve aşı ile bu günlere geldim, dünyanın içinde geçtiği şu zor günlerde ayakta kalması için eğitime önemle destek vermeliyiz , bu konuda vesile olan Kıymetli Yeşilyurt Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çınar'ın destek davetine, duyarsız kalamazdım, yapılan şeffaf kampanyanın yerine Noter aracılığı ile ulaşması ve bana bilgi verilmesi beni oldukça memnun etmiştir.

Şu zor günleri hep birlikte atlatma adına verilen çabalar boşuna değildir . Çocuklarımızın aldıkları eğitime tabletin önemli bir katkı sunmasını temenni ediyorum. Şehrime Gencime her zaman olduğu gibi yanlarında duracağımın da bilinmesini isterim ...”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, hayır, sever;, Teoman, Mutlu, memleketinin, gençliğini, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı