Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 13:29
 
Malatyalı Komutan Hamit Ahlatlı’dan bir kitap daha Kahtani
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatyalı Komutan Hamit Ahlatlı yeni kitabını yayına hazırladı. Yayınladığı bir birinden dikkat çeken eserlerle gündemde düşmeyen Hamit Ahlatlı’nın yeni kitabı Kahtani
Bilim Haberi
Malatyalı Komutan Hamit Ahlatlı’dan bir kitap daha Kahtani

Malatyalı Komutan Hamit Ahlatlı’dan;

Fotoğraf açıklaması yok.

Bir kitap daha Kahtani...

Fotoğraf açıklaması yok.
Malatya’nın bağrından çıkmış ve edebiyat alanında Mor General, Kanlı Abdest , Yahuda, Lütfen Canımı Yakma ve son olarak da 5. Kitabı Kahtani’yi çıkaran Malatyalı komutan Piyade Uzman Çavuş Hamit Ahlatlı Malatya Olay’a şu açıklamada bulundu:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
“Şehitliği kendine uzak görüp bir adım ötede Osman gibi o makama kavuşanlar vardır. Zalimin zorbalığına dur demek için gittiği yerde Mahmut gibi ölümsüzlüğe yükselen taze babalar vardır. Bir de Ayşe gibi iman dolu göğsünde çarpıp duran top ateşleriyle kurtuluş çağrısına yürüyenler vardır. Ya da Türkan gibi Nene Hatunlar timsali vatan uğruna paletlerin altında, eşinin kollarında göklere yürüyenler vardır. Muhammet Fazlı gibi iki gözünün nuru, iki kızını bir ihanet kurşunuyla geriye bırakanlar vardır.

Bazen de Akın gibi çiğnense cihan çiğnetmem yurdumu diyerek geri dönmeyenler vardır. Bu vatanı hainlere bırakmam diyerek kahramanlık destanını bir kez daha yazdınız. Tüm 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehadet şerbetini içen Şehitlerimize Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar gazilerimize sağlık sıhhat ve esenlikler dilerim.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Komutan, Hamit, Ahlatlı’dan, bir, kitap, daha, Kahtani,
Yorumlar
Haber Yazılımı